Закарпатська ОДА займеться депортованими за національною ознакою

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації опікуватиметься і особами, депортованими за національною ознакою. 


З метою введення в дію Закону України «Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою», Кабінет Міністрів України постановою від 12 листопада 2014 року № 643 затвердив Порядок надання та позбавлення статусу особи, депортованої за національною ознакою. 

Структурним підрозділом Закарпатської облдержадміністрації, відповідальним у межах своєї компетенції за надання статусу особи, депортованої за національною ознакою, є департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Відповідальною посадовою особою згідно з розподілом функціональних обов’язків визначено Чундак І. Л. – головного спеціаліста відділу соціально-трудових відносин, державної експертизи умов праці та з організаційно-кадрової роботи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, тел. 03122 3-30-94, - пише управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання