Новини

Закарпатська молодь розробила план дій на 2013 рік

Комісія з питань молодіжних ініціатив Громадської ради при Закарпатській ОДА розробила перспективний план дій на 2013 рік, –   повідомляє прес-центр «Закарпатської  Правди».

«До нашої комісії входить 8 молодіжних ГО – 7 ужгородських і 1 мукачівська. Ми вже розробили перспективний план діяльності до кінця 2013-го року. І перший великий захід, до якого підходимо, – конференція громадських організацій. Хоча й досі, не чекаючи бюрократичних затверджень, проводили  круглі столи,  наприклад, щодо працевлаштування випускників шкіл; підтримали Всеукраїнську акцію «Зробимо Україну чистою» тощо», – каже голова комісії Денис Ман.

Він запевняє, що комісія працюватиме постійно, без літніх канікул: засідання «вживу» відбуватимуться кожен перший вівторок місяця, в режимі «он-лайн» – кожен третій вівторок, а за потреби й частіше. Будуть моніторити законодавство й місцеві рішення,  що стосуються молоді, проводити різні заходи, спрямовані на цю аудиторію.

Стосовно самої конференції, на яку в четвер запрошують усі (не тільки молодіжні) громадські організації краю, то на ній розглядатимуть кілька питань. «Ми склали карту проблем молоді й винесемо її на обговорення. Крім того, намітимо пріоритетні завдання комісії з молодіжних ініціатив, залучимо до роботи експертів та консультантів із числа чи за рекомендацією присутніх. Це буде, так би мовити, офіційна частина. А далі в форматі невимушеного спілкування обговоримо ситуацію з молодіжною політикою в області, визначимо напрямки діяльності та конкретні заходи в їхніх межах, розпитаємо про проблеми ГО», – роз’яснила заступник голови комісії Олександра Терембець.

Нагадаємо, конференція громадських організацій відбудеться 25 квітня о 10.00 у малому залі ОДА .

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Comments
Николай Федоров

Как представитель старшего поколения и бизнесмен с большим стажем и определенными достижениями, советую каждому молодому человеку в числе его личных целей и мероприятий на 2013 год записать пункт примерно такого содержания: изучение современных законных способов заработка. Особенно это важно в связи с тяжелой экономической ситуацией в стране, безработицей среди молодежи. Мы готовы предложить всем желающим информацию о легальном, простом, эффективном собственном предпринимательстве. Имеем большой стаж и опыт, научим, поможем. Подойдет любому человеку. Николай, г. Киев, teamwwd@ukr.net

вт, 23/04/2013 - 19:09
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.