Новини

Як вибрати постачальника медалей?

Вибір виробника і постачальника нагородних медалей - заняття, що вимагає особливого підходу. Серед величезного числа пропозицій важливо знайти такого продавця, співпраця з яким дозволить вирішити безліч різнопланових завдань. Далеко не вартість є головним критерієм при виборі, адже зберегти на довгу пам'ять приємні емоції, випробувані в момент отримання заслужених нагород, дозволять медалі і сувеніри, виготовлені з якісних матеріалів.

Нагородні медалі: асортимент і критерії якості

Спортивні змагання, значущі заходи, міські урочистості і свята, в які вшановується професіоналізм окремих категорій осіб, будь то військові або цивільні, не обходиться без офіційної частини і вручення відзнак. Медалі, сувенірні статуетки, колари і ордена є важливим елементом організації процедури нагородження видатних людей. Фурнітура, в переліку якій фрачнікі, кокарди, беретние відзнаки та інші елементи символіки, є невід'ємною атрибутикою форменого одягу військових і спеціалізованих підрозділів силових структур. Асортимент медалей і нагород сьогодні дозволяє легко підібрати атрибутику до будь-якого свята або свята. Але це не означає, що оформити замовлення на придбання продукції можна в будь-якому підприємстві, що спеціалізується на випуску сувенірно-нагородної продукції. Важливо знайти медалі та нагороди, які зможуть довгий час зберегти первинний зовнішній вигляд, і тому головним критерієм є тип матеріалу. Важливе значення має ескіз і якість виконання, адже довговічність нагородної продукції безпосередньо залежить від способів виливки і методики складання.

фіч

Переваги співпраці з «Heroldmaster»

«Герольдмайстер» - виробниче підприємство, понад 20 років надає послуги на ринку сувенірно-нагородної продукції, сьогодні є найбільшим виробником і постачальником якісних нагород на ринках СНД і Східної Європи. Постійними замовниками «Heroldmaster» є державні структури, державні та муніципальні організації, і великі корпорації.

Широкий асортимент продукції, що включає в себе:

  • медалі,
  • колари,
  • значки,
  • нагороди,
  • сувеніри,
  • фурнітуру,

а також дипломи і грамоти для нагородження за професіоналізм і особливі досягнення, дає можливість вибрати виріб, здатне задовольнити всі запити організаторів заходів. Ознайомитися з асортиментом символіки, нагород, сувенірів та атрибутики для свят і урочистостей, а також швидко оформити заявку на виготовлення можна на сайті компанії «Heroldmaster». Дізнатися вартість виготовлення продукції, а також отримати відповіді на всі питання, що виникли при оформленні індивідуального замовлення, можна в телефонному режимі у консультантів компанії за номером +38 (044) 465-62-25. Магазин, розташований за адресою м.Київ, вул. Бориспільська, 17-в, відкритий для відвідувачів з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.