Як обрати надійного букмекера

Як обрати надійного букмекера

Надійність онлайн-букмекера – найголовніший фактор для кожного гравця, а особливо тих, хто пробує себе в цій справі вперше.

Певна річ, важливість правильного вибору букмекера важно переоцінити, адже гравець, перш за все, асигнує власні кошти. Тому, щоб не натрапити на фіктивну контору, слід знати, на що звернути увагу, обираючи онлайнового букмекера.

Алгоритм вибору легального букмекера 

Букмекери в Україні, як правило, пропонують широкий вибір спортивних подій, на котрі можна зробити ставку, і у разі успіху – заробити непогані гроші. Проте, обираючи ту чи іншу БК, рекомендовано дотримуватись наступних критеріїв:

  • По-перше, добре ознайомтесь із сайтом онлайн-букмекера та почитайте відгуки попередніх гравців.
  • По-друге, скористайтесь спеціальними сервісами, котрі формують рейтинг БК. Зазвичай там міститься чимало корисної інформації про відомі та авторитетні букмекерські контори.
  • По-третє, не зайвим буде перевірити дозвільні документи букмекера (ліцензію та інші юридичні дані). Це ще один вагомий аргумент при виборі БК.

Широта лінії та коефіцієнти – важливий критерій 

Широта лінії, або кількість спортивних подій, на котрі гравець зможе зробити ставку, – також доволі важливий момент, на який варто звернути увагу. Останнім часом БК значно розширили даний параметр, даючи гравцям можливість робити ставку як на спортивні заходи, так і на результати виборів чи телевізійних шоу.

Головне, обрати саме ту букмекерську контору, що повністю задовольнила б Ваші потреби в широкому виборі спортивних подій з високими коефіцієнтами. До речі, величина коефіцієнта – ще один вагомий фактор, адже чим вищий цей показник, тим більша сума виграшу.

Вивід коштів 

Валюта рахунку, комісія, спосіб і швидкість виводу коштів – особливо значимий параметр. Позаяк отримати виграш у звичній для Вас валюті, заплативши оптимальний відсоток комісії – завжди зручно та насамперед вигідно. Це стосується і швидкості перерахунку виграшу на Вашу банківську карту, бо декотрі БК здійснюють виплати за лічені хвилини, інші – упродовж декількох днів – варто добре вивчити і цей момент, щоб обрати найкращу БК.

Спеціальні пропозиції та акції 

Обов’язково зверніть увагу на акції та спеціальні пропозиції, котрі, як правило, пропонує більшість онлайн-букмекерів. Наприклад, популярним варіантом є бонуси на перший депозит, який має на меті заохотити гравців, а у першу чергу – новачків. Така акція передбачає подвоєння суми, внесеної на рахунок, але кожна БК встановлює власний бонусний ліміт.

І наостанок 

Вибір надійного букмекера – справа відповідальна. Окрім вказаних вище критеріїв, обов’язково оцініть зручність користування сайтом, рівень комунікабельності та компетентності працівників служби підтримки, швидкість реакції на Ваші дії. Слідуючи цьому алгоритму, Ви, маємо надію, знайдете свою ідеальну БК.

Zaholovok.com.ua раніше писав Косметика для волосся: правила оптимального вибору

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання