Новини

ВО "Батьківщина" представила нового голову партійної організації на Закарпатті

Головою Закарпатської обласної організації партії ВО «Батьківщина» став Іван Крулько, нардеп, заступник голови партії ВО «Батьківщина». Нового керівника представив сьогодні в Ужгороді Сергій Соболєв, нардеп, заступник голови партії  ВО «Батьківщина».

Сергій Соболєв зазначив, що зміни в партійних осередках відбуваються по всій Україні. Партія обрала максимальну стратегію на поєднання багаторічного досвіду та нових ідей. «Члени нашої партії пройшли і випробування опозицією, і владою. Мідні труби не легші, ніж полум’я та інші випробування. Все це дає надію, що «Батьківщина» стає об’єднавчою силою, яка дає можливості реалізуватися тим, хто в ній з дня заснування, і тим,  хто прийшов пізніше», - прокоментував зміни Сергій Соболєв та подякував Олександр Кеменяшу, який очолював обласний осередок партії майже 14 років.

Заступник голови партії також прокоментував політичну та економічну ситуацію, в якій зараз перебуває Україна. Це, за його словами, кризи у всіх сферах держави та на фронті. «Саме тому ми відкрито заявляли, що готові діяти і брати на себе відповідальність у виконавчій владі. Ми розуміємо одну річ: далі можна йти у політичні баталії, коли маєш серйозну команду. Саме з цієї причини ми готові до  парламентських виборів. Завдяки новій виборчій системі, будуть представлені всі регіони держави. Мінімум 2-3- депутати будуть представляти «Батьківщину» від Закарпаття у новому парламенті», - каже Сергій Соболєв.

За його словами, нова виборча система -- це унікальні можливості, які надаються місцевим партійним осередкам, і це рівне представництво, коли не залишиться незайнятих округів.  «Ми не приховуємо, що ставимо амбітне завдання -- максимально прияти створенню коаліції, де «Батьківщина» буде представлена достойно. Друге завдання -- підготовка всеукраїнського  референдуму з питання продажу землі. Ми підтримуємо все, що стосується продажу земель тільки несільськогосподарського призначення».

fg

Новообраний голова обласної організації ВО «Батьківщина» Іван Крулько озвучив  ключові завдання, які стоять  перед ним і обласною партійною організацією, та плани на наступні 2,5 роки. «2,5 роки до наступних парламентських виборів і кожна партія, яка є серйозною політсилою бореться за підтримку людей, - прокоментував Іван Крулько. --Ми не приховуємо своїх амбіцій - перемогти на парламентських виборах і сформувати державницький професійний уряд, який може вирішувати геополітичні проблеми, говорити на рівних із сусідами.  Цей уряд може бути виключно на чолі з Юлією Тимошенко. Ми єдина політсила, яка здатна взяти на себе таку відповідальність».

Іван Крулько також зауважив, що за багато років партія «Батьківщина» пройшла дуже складні періоди і попри всі прогнози опонентів  діє по всій Україні і є однією з найпотужніших. «Після ударів ми змогли втриматися, наростити сили і повертаємо свого виборця, який голосував за Юлія Тимошенко та партію», - додав Іван Крулько.-- Зараз унікальна можливість все продовжити  бути зосередженим на одну ціль.  Я звик брати на себе відповідальність, переконаний у тому, що у нас все вийде».

Олександр Кеменяш, який очолював обласну організацію майже 14 років, зауважив, що це досить тривалий час і необхідний перепочинок. «Потрібні нові ідеї, з приходом Івана Крулька вони появляться. Маю доручення,  які не дадуть суміщати роботу в різних напрямках. Через рік-півтора, як приведу до ладу особисті справи, повернуся до питання управління . Партія «Батьківщина» значить для мене багато, як і слово батьківщина», - прокоментував політик.

Вперше партійну організацію в області очолюватиме заступник голови партії і це означає, що для Юлії Тимошенко Закарпаття є стратегічним регіоном. На цьому наголосив Михайло Цимбалюк, народний депутат, голова Львівської обласної організації  партії ВО"Батьківщина" . Він також коротко зупинився на соціальних проблемах, які потребують вирішення в Україні ініціативах. Це, зокрема, підвищення пенсій військовослужбовцям, які звільнилися у запас у попередні роки. Виплата лікарняних та «дитячих», борг по цих виплатах Фондом соціального страхування становить, за словами Михайла Цимбалюка, понад 2 млрд 600 тис. грн.  «Нас хвилює питання зменшення ціни на комунальні платежі. Газ, який видобувається в Україні має йти на потреби населення вартісю не більше, ніж 2600 грн. за 1000 кубів. Ця ініціатива поки не знаходить підтримки у монобільшості, впевнені, що ми це питання будемо дотискати», - каже Михайло Цимбалюк.

yt

Йшлося на пресконференції також про економічну ситуацію, зокрема про втрати до держбюджету від різного роду «схем». За словами Михайла Цимбалюка, за 2019-2020 роки 49 млрд грн недоотримав бюджет від махінацій з ПДВ, ще 10 млрд -- від валютної виручки, вивезеної з України. Близько 200 млрд. грн становлять втрати через корупційну діяльність на митницях, які повинні надходити у бюджет.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.