Власна думка

Близьке Закарпаття: погляд журналістки із Донецька

Найвіддаленіша і від Києва, і від мого Донецька, область України виявилася дуже близькою мені. Ментальністю її активістів, широкою національною палітрою, емпатією мешканців.

Ранкова кава з Роксоланою Новак

Ми кавували на березі Червоного моря після першої презентації колекції Роксолани Новак для представників країн Близького Сходу. Для інтерв’ю залишався хіба справді час кави, тому що кожен день перебування у сонячному Єгипті дизайнерка з Ужгорода працювала практично від світанку і до заходу сонця: разом з командою фотографів відзняла на різних африканських локаціях усі сукні нової колекції, підібравши для кожної з них відповідні аксесуари, зачіску, стиль зйомки.

Спок: Що зі слів повоєнного педіатра спростовано наукою і що підтверджено

«У нас нема часу проходити історію порад щодо виховання, треба застосовувати сучасну наукову інформацію», - професор з дитячого розвитку.

Гендерна чутливість закарпатських медіа: лютневий зріз

Упродовж лютого 2017 р. Ужгородський прес-клуб здійснював моніторинг 5-ти друкованих ЗМІ та 5-ти онлайн ЗМІ Закарпатської області з метою виявлення та аналізу дотримання гендерного балансу в журналістських матеріалах регіональних ЗМІ.

Місцеву пресу можна зробити рентабельною

Валерій Горобець, медіа-тренер, експерт спільної програми ЄС та РЄ «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні», редактор Новотроїцької районної газети «Трудова слава» (Херсонська область), Заслужений журналіст Українипрезентував в Ужгородському прес-клубіогляд фінансово-економічного стану місцевих друкованих ЗМІ за підсумками трьох останніх років (макро-аналіз), а також структуру доходів та витрат редакцій з аналізом щодо того, як редакція варто будувати власну роботу для успіху на ринку.