Новини

Власна думка

Санкції Заходу довели російський авторинок до «серцевого нападу»

Хоча значення матеріальних невдач блідне в порівнянні з людською втратою від війни, світовий автомобільний сектор починає відчувати глобальні побічні ефекти російського військового вторгнення в Україну. 

Економіка росії за багатьма показниками йде слідом за російським флагманом «москва»

Агресія проти Україна не може не зруйнувати економіку країни, яка ще 10 років тому заявляла, що до 2020 року вона стане п’ятою економікою світу. Найбільші фонди, рейтингові агенції та банки світу прогнозують уже сьогодні падіння ВВП (шкода, що не можу розшифрувати як володимир володимирович путін) росії на 11, 25%. Інфляція, на їхню думку, може досягти рівня 20 – 30%. Водночас сам центробанк росії прогнозує падіння ВВП до 10%, а інфляцію від 16 – 20%.

Санкції, а не відключення від SWIFT, завдають більшої шкоди російській економіці

У відповідь на вторгнення росії в Україну Європейська комісія вирішила відключити 7 російських банків від SWIFT: ВТБ, «Открытие», «Новикомбанк», «Промсвязьбанк», «Россия», «Совкомбанк», ВЕБ («Внешэкономбанк»). Дуже шкода, що цей список такий короткий.

Майже 6000 санкцій проти РФ: які ймовірні наслідки

Як і в боксерському поєдинку, вірю в те, що удари (санкції) по супернику (росії) нокаутують його! За два тижні російського вторгнення в Україну кількість санкцій проти рф сягнули майже 6000. Це більше, ніж в Ірані та Північній Кореї. Проукраїнський СВІТЕ, дякуємо!

Кожен українець може отримати землю від держави. Що для цього потрібно?

Чи знали ви, що кожен громадянин України має право отримати від держави більше 2 гектарів землі абсолютно безкоштовно? Так-так, кожен українець. І, так,  безкоштовно. Ви маєте право оформити землю  для  будівництва власного будинку, облаштування саду чи городу, для дачі та ведення господарства.

Апостиль у Запоріжжі: особливості процедури легалізації документів

Збори для виїзду за кордон на постійне місце проживання, з метою працевлаштування або отримання освіти в іноземному виші - справа клопітка та дуже відповідальна. При виїзді в іншу країну важливо не тільки перекласти документи на іноземну мову, а й легалізувати їх.

Автоматичні шлагбауми виробництва Alutech: доступне обладнання оглядають фахівці “Брама маркет Львів”

Контрольно-пропускні системи використовуються у якості функціонального перекриття проїзду на приватні та промислові території. Найчастіше встановлюються електромеханічні конструкції з дистанційним керуванням, оскільки вони характеризуються високою швидкістю. Рішення представлені у всіх цінових сегментах сучасного ринку, й у середній категорії можна придбати продукцію білоруського заводу Alutech.

Закарпатців закликали включати мозок під час читання новин

Ужгородський прес-клуб у рамках всеукраїнської кампанії реалізує в області освітню медіакампанію «Вірю – не вірю», яка триватиме до лютого 2022 року. Мета – сприяти підвищенню рівня критичного мислення пересічних закарпатців, допомогти орієнтуватися у медіаконтенті та стати більш стійкими до інформаційних маніпуляцій. Детальніше про проєкт, а також про рівень медіаграмотності, необхідність медіаосвіти йшлося в Ужгородському прес-клубі, у рамках відзначення Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності.