Новини

Власна думка

Унікальна Боржава: природоохоронці четвертий рік захищають полонину на Закарпатті

Уже понад 4 роки триває боротьба екологів за збереження пололини Боржава. Окрасу українських Карпат не лише планують забудувати вітряками: нещодавно стало відомо про наміри побудувати тут великий лижний курорт. Питання збереження унікальної природної та туристичної місцевості порушувалося навіть у Бернській конвенції. І, ймовірно,завдяки гвалту з Європи та небайдужості українських науковців нарешті розпочалося погодження із землекористувачем створення регіонального ландшафтного парку «Боржавські пололини».

Навчання в епоху змін - це дуже корисно 

Навчатися ніколи не пізно... Цю тезу підтвердив патріотичний, ерудований і мислячий по-сучасному берегівчанин Олег Левицький, який знає як життя загалом, так і економіку, і бізнес, і політичну кухню місцевого та всеукраїнського масшатабів тощо. Буквально днями повідомив, що знову побував у Києві, де закінчилося його навчання в Національному університеті Сінгапуру (National University of Singapore) за темою "Державне управління та лідерство в епоху змін".

Лікування раку сечового міхура

Рак сечового міхура - злоякісна пухлина з уротелия відповідного органу. Для лікування захворювання проводяться хірургічні операції: трансуретральна резекція сечового міхура, а також повне видалення цього органу. Для зниження ризику рецидиву лікарі використовують внутрішньоміхурову хіміотерапію і імунну терапію. На пізніх стадіях часто вдаються до системного медикаментозного лікування і променевої терапії.

Як коронавірус впливає на людей із хворобою Паркінсона та що робити, аби вони не залишалися наодинці з недугом

Внаслідок поширення коронавірусу та введення локдауну на території України, люди із хворобою Паркінсона, які раніше могли брати участь у заняттях танцями чи бойовими мистецтвами на базі Закарпатського обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології, тепер вимушені займатися вдома самотужки. Відповідно, через пандемію хворі залишилися без занять, які їм допомагають та без постійної «живої» підтримки лікарів, яку отримували під час щотижневих зустрічей.

Пожежі в екосистемах краю: невтішні цифри та загрозлива тенденція від ДСНС у Закарпатській області

З потеплінням велике занепокоєння в закарпатських рятувальників, екологів та громадськості викликають пожежі через загорання сухої трави, листя та чагарників. На жаль, цьогорічна весна не стала винятком: щодня бійцям ДСНС області доводиться гасити такі пожежі. 

                                                       Яка ситуація спостерігається з початку 2021?

Контрабанда на Закарпатті: чому ця «робота» процвітає і хто відповідальний

Не секрет, що контрабандний бізнес у Закарпатській області давно є візитівкою регіону та користується якщо не підтримкою населення, то принаймні лояльним ставленням. Ця діяльність майже не викликає осуду ані у мешканців області, адже серед них панує ілюзія, буцім-то, вона є нормальним явищем, фінансово-вигідною альтернативою заробітку, якщо не повноцінною професією. 

Мама року 2021: в Україні стартувала премія для найкращих мам від EVA

10 лютого 2021 року. Лінія магазинів EVA оголосила про старт сьомої національної премії «Мама року». За весь період існування конкурс знайшов десятки тисяч прихильників та зібрав майже три тисячі історій щасливого материнства з усієї України, серед яких було визначено 75 переможниць. Цьогоріч подача історій розпочалась 10 лютого та триватиме до 14 квітня на сайті mamaroku.eva.ua.

 

Як вибрати постачальника медалей?

Вибір виробника і постачальника нагородних медалей - заняття, що вимагає особливого підходу. Серед величезного числа пропозицій важливо знайти такого продавця, співпраця з яким дозволить вирішити безліч різнопланових завдань. Далеко не вартість є головним критерієм при виборі, адже зберегти на довгу пам'ять приємні емоції, випробувані в момент отримання заслужених нагород, дозволять медалі і сувеніри, виготовлені з якісних матеріалів.

Майже 80% ромських дітей не мають інтернету – результати дослідження доступу до дистанційної освіти

Щорічно REYN Україна ініціює проведення дослідження щодо визначення доступу ромських дітей до соціальних послуг та потреб. У цьому році REYN-Україна спільно із Міністерством освіти та науки України провели дослідження щодо доступу ромських дітей до освіти в умовах пандемії та її наслідків. Дослідження охопило 7 областей України. Було опитано 1250 ромських батьків і 925 викладачів.