Новини

Власна думка

Успішний бізнес і виховання 10 дітей. Історія Віолетти Ладченко

Ужгородка Віолетта Ладченко – підприємиця та мама десятьох діток – ділиться власною історією, роздумами про поняття успіху та поєднання роботи із кар’єрою. Спойлер: Віолетта запевняє, що обирати між улюбленою справою і сім’єю не обов’язково.

Один день з життя баристи

Мало хто задумується як проходить день у баристи, як його справи, що він відчуває, поки на роботі, чого б він хотів. А йому чи їй просто треба, щоб замовили каву, тоді бариста проявить себе повністю. Це історія одного студента, який розповів про один день роботи у кав’ярні, останній день роботи у кав’ярні.  

Кравчині дають поради, як вибрати гарну тканину

Багато жінок нині займаються рукоділлям. Хтось шиє одяг для себе. Інші перетворюють хендмейд на успішний бізнес. Лляні полотна вишивають та розмальовують. Із сучасної віскози створюють неймовірні сукні, які значно дешевше бавовняних.

Російська війна в Україні не розколола європейський банківський сектор

Війна, розпочата росією, призвела до зміцнення єдності НАТО та глобально скоординованої політичної відповіді західних країн, включаючи найбільший набір санкцій, ухвалений в історії.

Коли безпека на першому місці — коляски Cam

Батьки малюків під час вибору аксесуарів і всього необхідного стикаються з різноманітністю брендів. Проблематично зробити вибір, коли перед очима маячать сотні варіантів. Саме тому рекомендується здійснювати покупки товарів виключно від відомих виробників.