Новини

Власна думка

Англієць пішки прийшов з Будапешта, щоб служити в ЗСУ

8 днів, 6 годин, 36 хвилин і 14 секунд знадобилося англійцю Маркусу Сміту аби пішки здолати шлях від Будапешта до Ужгорода. Навіщо? Щоб стати в стрій Збройних Сил України. Його історію розповідає Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП. 

Likvidator, або Звідки іменний пістолет від Буданова у військового ТЦК Закарпаття

Статний, харизматичний Василь зі псевдо Likvidator зізнається: завжди мріяв бути військовим, тому одразу після школи вступив на службу за контрактом. В інженерно-саперний батальйон «Тиса», який свого часу створювався для ліквідації наслідків стихійних лих, звідси й позивний. Це вже згодом Василь став ліквідатором ворога. Це був 2013 рік, а вже наступного він боронив Україну на сході. Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП. 

Знімав “Шанс” з Кузьмою, а зараз захищає Україну: історія Олександра «Хантера»

Олександр «Хантер» колись, у мирному житті,  був фотографом і працював на телебаченні. Знімав з Кузьмою «Шанс» і « «Шиканемо». А зараз він воїн. З ним поспілкувалася Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП та розповіла його історію.

Місця в Ужгороді, де можна попрацювати на свіжому повітрі 

Дедалі частіше можна зустріти офісних працівників, які  бажають працювати дистанційно. Дехто навіть переїжджає на заморські острови й перетворюється на такого собі дауншифтера (особливо це було актуально до повномасштабного вторгнення). Якщо ви цього не можете зробити, але все ж хочете більше часу проводити на свіжому повітрі, наша редакція підібрала для вас локації в Ужгороді, які ви з легкістю можете перетворити на офіс просто неба.

«Не є чимось героїчним втопитися в Тисі…», - Андрій «Бродяга» Ткачук

Андрій Ткачук відомий як Бродяга. Він давно став легендою спорту. Чемпіон України з трейлу, рекордсмен України з бігу на 24 і 48 годин, бронзовий призер Чемпіонату світу з бігу на 24 години.

Після прильоту подумала: мене ніхто сюди не посилав. Історія медикині Галини Кенез

Галина Кенез була першою жінкою Закарпаття, яка в складі зведеного загону правоохоронних органів брала участь в АТО. А сьогодні військова є старшою бойовою медикинею роти охорони Закарпатського ОТЦК та СП.

Історія су-шефа, який став штурмовиком, а зараз служить у ТЦК на Закарпатті

Під час розмови очі Юрія  час від часу очі стають вологими, тож слова даються важко.  До 24 лютого 2022 року він жив в Києві і займався улюблено справою – годував людей. Був професійним кухарем, напередодні вторгнення він – су-шеф великого київського ресторану, обслуговував послів й дипломатичні делегації. Про нього розповідає Служба зав’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.

Через стан здоров‘я в бойову бригаду вже не беруть. Історія ексдесантника, що служить у ТЦК на Закарпатті

Сьогодні колишній десантник молодший сержант Юлій «Історик» служить в Ужгородському РТЦК та СП, а в цивільному житті він був журналістом в одному з інтернет-видань області. Про нього розповідає Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП. 

Історія військового Олександра з ТЦК, який в мирному житті був заступником директора банку

До початку повномасштабного вторгнення Олександр робив улюблену справу. Працював у банках, був заступником директора, юрисконсультом, займався пасажирськими перевезеннями. Жив нормальним життям.  Його історію розповідає Служба зв’язків з громадськістю Закарпатського ОТЦК та СП.