Власна думка

Як три сестри-росошанки киянками стали

У столиці з сім’ями живуть під „одним дахом” і є дуже діяльними: крім того, що вони наші землячки, ще й красиві, розумні, чесні та добрі, тобто з самого народження у ладах зі своєю совістю. Хлібосольні екс-росошанки люблять приймати та щедро гостей частувати – що в холодильнику, то й на столі. Поводять себе точно так, як це предки їхні чинили-заповідали, дід по маминій лінії із заможної родини Михайло Капуста з бабусею Юлією зокрема, й нині роблять батьки – Софія Михайлівна та Михайло Миколайович Миговичі.

Свидовець. Остання брама

Сáме зі схилів Свидовця витікає річка Кісва, навколо устя якої, в селі Луг, століттями живе рід моєї мами. Дітваком, біля берега, я ходив студеними водами цієї річки. І я не хочу, аби вже мої нащадки побачили тут лише голе каміння. Тому і долучаюся до важливої справи: беруся захистити Свидовець.

Закарпаття і туризм: все не так просто, як здається

Про Закарпаття і туризм, зазвичай, говорять і пишуть багато. Однак, новини про фестивалі, нові маршрути чи відкриття туристичних об’єктів – це далеко не все про галузь, яка декларується Закарпаттям як пріоритетна. Під час Varosh Talks сьогодні в Ужгороді говорили про туристичне Закарпаття начистоту. І не тільки про хороше.

В Ужгороді визначили найпрофесійніших майстрів індустрії краси кількох країн

В Ужгороді відбувся Royal Beauty - Кубок Карпат 2019. Щорічний Міжнародний конкурс та виставка-ярмарок індустрії краси з року в рік стає популярнішим та збирає фахівців індустрії краси кількох країн. Проходили усі заходи на території спорт-арени "Золота Гора" (с. Барвінок).

10 справ, які треба встигнути зробити до настання весни

Здається, недавно бігали по магазинах у пошуках подарунків на Новий Рік, ніби вчора шукали рецепти традиційної куті на Святвечір, чекали настання Різдвяного Дива, а зараз – ще якісь неповні чотири тижні – і весна!