Новини

"Випуск нових авто Єврокаром - наш рецепт виходу з кризи", - Панов

18 березня на заводі «Єврокар» розпочалося виробництво нових моделейSKODASpaceback та Octavia RS. Новинки, презентовані компанією SKODA у 2013 році, вже присутні і у лінійці провідного автовиробника України.

Офіційну церемонію запуску виробництва відвідали Голова Наглядової Ради ПрАТ «Єврокар» Олег Боярин, Члени наглядової ради ПрАТ «Єврокар», Генеральний директор ПрАТ «Єврокар», Керівник регіону СНД ŠKODA AUTO Мирослав Крупа (Miroslav Kroupa), Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської республіки в Україні Іван Почух, Губернатор Закарпатської області Валерій Лунченко, директор економічного департаменту посольства Чеської республіки Деніса Провазнікова та Генеральний Консул Чеської республіки у м. Львів Мірослав Кліма. 

Голова Закарпатської ОДА Валерій Лунченко привітав власників підприємства з початком випуску нових моделей. «Сьогодні я сам відчув «на дотик» ці авто і можу дати їм тільки позитивну характеристику. Найближчими роками, я впевнений, виробнича потужність буде нарощуватися. «Єврокар» сьогодні є прикладом того, як необхідно працювати, навіть у складних економічних умовах», - каже голова ОДА. Він також повідомив, що днями мав зустріч з прем’єр-міністром України і йшлося саме про те, що робота української влади  буде спрямована виключно на пом’якшення умов співпраці з інвесторами. «Закарпаття – серед пріоритетних регіонів для створення індустріальних парків, що розглядаються наразі як реальний механізм для прискорення розвитку української економіки», - каже В. Лунченко.

Голова Наглядової Ради ПрАТ «Єврокар»Олег Боярин,коментуючи роботу підприємства у сучасних економічних умовах, зауважив: «Вижити можна тільки тоді коли розумієш, що у тебе є добре сформований план, при чому – на десятиліття. З одного боку сьогодні у країни – труднощі, з іншого – неабиякі можливості. Якщо Україна розробить чіткий план модернізації економіки, то у нас буде прекрасна можливість збудувати нову чудову країну. Мислити при цьому слід не елементами, а комплексно, стратегічно».

Член Наглядової ради ПрАТ «Єврокар»Володимир Пановсказав: «Сьогоднішня подія та загалом робота заводу – це наш рецепт виходу з кризи, весняної депресії і депресії взагалі. Тільки ефективною конструктивною працею, технологічним продуктом ми зможемо продемонструвати, що здатні вирішувати найскладніші завдання сучасності. І автомобілі, які зійшли з нашого конвеєру, є яскравим підтвердженням того, що можемо працювати на високому європейському рівні».

«У нас є все для того, щоб вийти в лідери європейської економіки, сьогодні ми на порозі цього. У цьому контексті особливо потрібні державні гарантії для підприємництва. В умовах загальноукраїнської кризи та песимізму «Єврокар» демонструє, що ми випускаємо найкращі у світі авто. Вчора вони презентувалися в Ганновері, а нині вже виробляються на Закарпатті. Спад, який тривав останнім часом – об’єктивний, але ми хочемо змінити свою країну і робимо все для розвитку її економіки», - додав В. Панов.

Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської республіки в УкраїніІван Почух зазначив, що теж володів автомобілями SKODA та віддає шану цьому бренду. Дипломат високо оцінив діяльність «Єврокару» у контексті співпраці України та Чехії. А також висловив сподівання на більше сприяння України інвестиційній діяльності підприємств з-за кордону.

Як розповів генеральний директор заводу Ігор Царенко, новий ефектний хетчбек SKODA Spaceback – автомобіль з яскраво вираженим індивідуальним стилем, місткістю, високим рівнем безпеки, економічними витратами пального та великою кількістю раціональних рішень, притаманних лише SKODA. Динамічний та стрімкий силует SKODA Spaceback підкреслює спортивний характер нового автомобиля. Виразності та динамічності зовнішньому вигляду додає велика довжина колісної бази, яка складає2 602 мм,а також укорочена задня частина. Новий автомобіль має найбільший скляний дах з усього модельного ряду SKODA. Розміри даху складають 1 713 х 1 155 мм. Завдяки великим вікнам нова модель пропонує покращений огляд та візуально розширює внутрішній простір, створюючи додатковий комфорт. Салон нового хетчбека SKODA втілює дух молодості та свіжості, завдяки широкому асортименту аксесуарів, декоративним вставкам та матеріалам оббивки.

 

Spaceback встановлює нові стандарти для компактних хетчбеків за параметрами місткості. Пасажирам заднього ряду доступний найбільший у класі запас простору для колін та голови. Найкращі показники також і у об’єму багажного відділення, який здатен вмістити від 415 до 1380 літрів. 

В Україні ŠKODA Spaceback буде доступний у трьох комплектаціях Active, Ambition та Elegance з трьома  варіантами двигунів  потужністю 75 к.с. та 105 к.с. для бензинової версії та 105 к.с. – для дизельної. 

 Виробництво нового Spaceback запроваджується у відповідності із затвердженою Міністерством промислової політики програмою модернізації виробничих потужностей та освоєння нового виробництва Еврокар. 

До кінця 2014 року планується виготовити біля тисячі автомобілів SKODA Spaceback.

Одночасно із новим компактним хетчбеком модельний ряд спортивних автомобілів SKODA в Україні доповнить найшвидша та найпотужніша Octavia усіх часів версії RS. Нова Octavia RS втілює усі спортивні традиції бренду та за правом вважається найяскравішою моделлю модельного ряду SKODA. Модель володіє усіма визначними якостями  нової SKODA Octavia: високою функціональністю, місткістю, найсучаснішими системами безпеки та комфортом.  Динамічний дизайн нової Octavia RS підкреслює стиль та елегантність спортивного класу цього автомобіля: характерна решітка радіатору, новий передній бампер та RS – дизайн протитуманних фар, а також нові бі – ксенонові фари з інтегрованими світлодіодними денними вогнями. 

Показники швидкості і максимального прискорення нової Octavia RS перевершують навіть досягнення попередньої версії моделі. Нова Octavia RS розвиває швидкість до 100 км/год за 6,8 секунд. Максимальна швидкість 220 к.с. дволітрового  бензинового двигуна з механічною коробкою передач досягає 248 км/год. В порівнянні з другим поколінням Octavia RS, потужність автомобіля значно збільшена. При цьому витрата палива скорочена на 19%. Нове прогресивне рульове управління ŠKODA Octavia RS дозволяє пілотові досягати бажаного радіусу повороту при меншій кількості рухів, що зменшує необхідність зміни положення рук при проходженні повороту.

Версію Octavia RS в Україні буде представлено бензиновим двигуном 2,0 TSI потужністю 220 к.с., для якого будуть доступні як механічна так і 6-ти ступінчаста автоматичні коробки перемикання передач.

 Довідка:

ПрАТ «Єврокар» входить до складу Групи компаній Атолл Холдінг й розташовано в Ужгородському районі Закарпатскої області. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.

Завод «Єврокар» реалізує стратегію щорічного збільшення обсягів виробництва та розширення модельного ряду продукції. Технічний пуск заводу «Єврокар» відбувся в грудні 2001 року. Підсумком одинадцятирічної діяльності підприємства стало створення повномасштабного виробництва автомобілів, яке включає такі основні виробничі процеси як зварювання, фарбування і монтаж автомобілів. Потужності повномасштабного виробництва розраховані на випуск 50 тисяч автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх до 100 тисяч одиниць на рік.

Завод «Єврокар» є унікальним грін-філд проектом, спрямованим на реалізацію в Україні високотехнологічного автомобільного виробництва. Стратегічною метою проекту «Єврокар» є глибока інтеграція в європейську автомобільну промисловість. На поточний момент завод «Єврокар» випускає весь модельний ряд автомобілів марки SKODA. У квітні 2013 року завод розпочав виробництво нової моделі SKODA Rapid, у вересні відбувся старт виробництва оновленого  SKODA Superb, а наприкінці року почалося виробництво нового кросовера SKODA Yeti, який наразі доступний у двох версіях Yeti та Yeti Outdoor.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.