Новини

Відбувся суд над директором та головним спеціалістом Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради

Сьогодні, 5 серпня 2020 року, в Ужгородському міськрайонному судді відбулося підготовче судове засідання за обвинуваченням директора та головного спеціаліста Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради та підрядників, які проводили ремонт та реконструкцію площі Поштової, яким інкримінують розтрату державних коштів у особливо великих розмірах під час проведення ремонтних робіт на площі Поштовій.

Згідно з пред’явленим обвинуваченням прокурора, через неправомірні дії обвинувачених осіб, державі завдано шкоди у розмірі майже 470 тисяч гривень.

Також, прокурором та стороною захисту було подано ряд клопотань, а саме про відсторонення від посади директора департаменту міського господарства Ужгородської міської ради та про обрання запобіжних заходів обвинуваченим.

За результатами розгляду, клопотання правоохоронців були задоволені та обрано запобіжні заходити обвинуваченим у виді тримання під варто з можливістю внесення застави та домашнього арешту у нічний час, також було відсторонено від посади директора Департаменту міського господарства та продовжено строк запобіжного заходу.

Наступне підготовче судове засідання у справі призначено на 14год. 00хв., 10 серпня 2020 року.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.