Новини

Виборча кампанія в Ужгороді: Щадей лідирує, Чучка на третьому місці, - соціолог

За 5 тижнів до голосування в Ужгороді на виборах мера визначилися лідери, а інші кандидати так і не змогли вирости. Про це наголосив у коментарі Zaholovok.com.ua Федір Шандор, професор, к.с.н.

 

 За словами Федора Шандора, за місяць, що минув з попереднього дослідження, позитивну динаміку в Ужгороді продемонстрували два кандидати: діючий мер Богдан Андріїв (23,1%) і його опонент, депутат міської ради Віктор Щадей (26,4%), який у вересні трохи вийшов вперед.

 Політолог Петро Поліха вважає, що рейтинг діючого мера незначно підріс, на що вплинули демонстративні “передвиборчі ремонти”, робота в полі. Але сказати, що у нього є фан-клуб, який вважає його дуже гарним мером — такого нема. Характеристика Андріїва, яка виникала під час опитування: “краде, але щось робить”.

 Рейтинг Віктора Щадея, після оголошення його кандидатом від партії “Слуга народу” підріс і тепер він на першому місці. «Хоча були і негативні коментарі в мережах з цього приводу, виборці партії Слуга народу тепер отримали свого кандидата і будуть голосувати за нього» ,- каже Федір Шандор.

 Цікава ситуація склалася з третім місцем. Після того, як Павло Чучка заявив своїми білбордами, що йде на вибори - він вийшов на третє місце.

«Те що йде Щадей і Андріїв, було передбачувано. Чучка довго підтримував Щадея , але коли виявилося, що кандидата від патріотичних сил немає, то вирішив сам балотуватись. Якщо порядних ужгородців більше, то в другий тур вийдуть Щадей і Чучка, який веде в міськраду команду партії “Голос”, - зазначив Федір Шандор.

За четверте-п'яте місце іде боротьба між Сергієм Ратушняком та Андрієм Погореловим. 

Згідно з даними соціологічної кампанії Smartpoll позиції кандидатів виглядають так:

Віктор Щадей -26,4%

Богдан Андріїв - 23,1%

Павло Чучка - 9,5 %

Сергій Ратушняк - 6,2%

Андрій Погорєлов - 5,3 %

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.