В Ужгороді завтра обговорять програми співробітництва ЄС і стратегію регіонального розвитку

У середу, 14-го березня, 2018 року в м. Ужгород відбудеться круглий стіл, під час якого експерти обговорюватимуть, як найефективніше поєднати можливості стратегічного документу області та програм транскордонного та територіального співробітництва, що діють в регіоні. Це, зокрема, допоможе оцінити та підвищити ефективність використання допомоги Україні з боку ЄС. Учасники заходу також дізнаються як проходило дослідження в усіх прикордонних областях країни.

Захід співорганізовують  Громадська організація “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень”, Громадська організація «Закарпатська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Час проведення: 12.00

Місце проведення: Ужгородський прес-клуб, пл. Жупанатська, 15/4

Спікери заходу:

·         Євгеній Романенко – експерт ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

·         Лариса Романюк – ГО «Закарпатська обласна організація «Громадянська мережа «ОПОРА», регіональний експерт проекту

До участі запрошуються представники регіональних органів влади і самоврядування, члени робочих груп з розробки СРР, представники транскордонного та територіального співробітництва, зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти, представники засобів масової інформації.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...