Новини

В Ужгороді стартувала фотовиставка "Благодійність крізь призму об'єктива"

Відкриття виставки відбулося 23 травня  у Закарпатському музеї архітектури та побуту. Після експозиції фотовиставки у Кабінеті Міністрів та Верховій Раді України, Будинку уряду, Будинку вчителя, а також у столичній галереї "Атрибут" конкурсні роботи демонструватимуться у всіх регіонах країни.

 Регіональним партнером виставки світлин стали Обласний центр комплексної реабілітації інвалідів та дітей інвалідів та медико-соціальний реабілітаційний центр “Дорога життя”.

 На фотовиставці представлено 38 найкращих фотографій, які були обрані  серед двохста світлин, котрі надіслали учасники фотоконкурсу з усіх куточків України. Кращі роботи обирало професійне журі, до складу якого увійшли відомі у світі українські фотографи (Ігор Гайдай та Юрій Косін), представники міжнародних фондів( "Відродження" та Ч.С. Мотта), а також Представництво ООН в Україні.

 Автори любительських фото зафіксували на своїх світлинах миті благодійності у різних її проявах. Серед представлених робіт – найрізноманітніші фото, у кожному з яких є відповідне емоційне наповнення. Жодна зі світлин не залишає байдужими серця відвідувачів виставки. Кожен автор зафіксував на своїй фотографії власне бачення благодійності: хтось представив фото хворих дітей, які потребують допомоги та ласки,  хтось – світлини людей похилого віку, котрим потрібні увага та підтримка, а хтось зобразив на фото важливість материнської турботи.  

 У фотоконкурсі взяли участь працівники благодійних інституцій, приватні благодійники, фотокореспонденти українських ЗМІ, та фотографи-аматори. Серед учасників конкурсу була і фотолюбителька з Ужгорода – Олена Ганзел. Дівчина представила фотографії з фізкультурно-мистецького фестивалю "Зірки досяжні -2011", котрий проводився громадською організацією “Спілка туризму для людей з обмеженими фізичними можливостями "Відродження". Саме ці світлини й стали переможцями фотоконкурсу "Благодійність крізь призму об'єктива". Авторка цих світлин отримала диплом від Програми Волонтери ООН, а фотографію-переможицю "Разом долаємо перешкоди" надіслали до Нью-Йоркської штаб квартири ООН. Ця світлина зображає силу волонтерства та спонукає до розуміння важливості волонтерського руху в суспільстві.

 Вихованці "Дороги життя", які стали героями одного з фото-переможців подарували на відкритті присутнім чуттєвий вальс, котрий і був зафіксований на одній зі світлин.

 Фотовиставка "Благодійність крізь призму об'єктива" триватиме, у стінах Закарпатського музею архітектури і побуту до 5 червня 2012 року, тож приходьте і насолоджуйтеся шедеврами фотомистецтва авторів зі всієї України!

Віторія Лисюк, спеціально для Zaholovok.com.ua

На фото: світлина-переможець.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.