В Ужгороді на Форумі громадськості прийняли звернення до виборців, кандидатів у депутати, правоохоронців та ЗМІ

Представники більше 70 громадських організацій та асоціацій органів місцевого самоврядування області об’єдналися у коаліцію «Громадськість Закарпаття – за чесні вибори і спроможних народних депутатів» і прийняли на Форумі громадськості в Ужгороді звернення до виборців та організацій громадянського суспільства Закарпаття,  кандидатів у народні депутати та виборчих штабів партій і об’єднань, правоохоронних органів та до редакцій мас-медіа і журналістів.

У зверненні представники наголошують, що «Про найспроможніших і моральних майбутніх парламентаріїв, які ніколи не стануть «тушками» і «кнопкодавами», ніде навіть не йдеться. Зате здійснюється інтенсивне медіа – і білбордове зомбування виборців за принципом – хто багатший, хто купить більше голосів, хто з ким і проти кого «дружитиме», хто за ким стоїть, хто і наскільки задіює адмінресурс або своє «соціологічне дослідження» і т.д. Цей український (із закарпатськими особливостями), пронизаний грошима і неправдою варіант «виборів» не має нічого спільного  з істинними європейськими демократичними  виборами. Можливість реалізації  уже вкотре подібних «виборів» обумовлена  ще й слабкістю громадянського суспільства в Україні».

Тому коаліція «Громадськість Закарпаття – за чесні вибори і спроможних народних депутатів закликає виборців і громадських активістів та організацій Закарпаття:

-       «Будьте пильними і розважливими до обіцянок-цяцянок під час передвиборчої агітації!

-       Не продавайте свій голос – цим самим ви продаєте майбутнє України і своєї сім’ї!

-       Поставте критерії моральності і професійності та інтелектуальної спроможності виконувати  законотворчу діяльність народного депутата головними при  вашому виборі.

-       Не забувайте, що в партіях, за якими стоять олігархічно-кланові структури  та інтереси (як показує ще коротка історія незалежної України), у принципі не може  бути незалежних і моральних парламентаріїв.

-       Пам’ятайте, що і серед кандидатів-самовисуванців немало таких, які уже відтепер ідуть  на вибори, щоб стати  «тушками», невдовзі продавшись подорожче».

Представники організації особливо наголошують: «саме від результату цих парламентських виборів залежать доля подальшого  демократичного розвитку і парламентаризму в Україні та її  майбутнє у європейській спільноті народів".  

У зверненні до кандидатів у народні депутати та виборчих штабів партій і об’єднань  об'єднана громадськість нагадала про важливість вирішення регіональних та місцевих проблем, співпрацюючи з обласною, районними та міськими (селищними, сільськими) радами на Закарпатті (до звернення додали перелік проблем місцевого та національного рівня), запропонувала утриматися від заяв, на чию користь знімається кандидатура і наголосила на необхідності дотримання виборчого законодавства.

Із наполегливим проханням зробити все можливе, застосувати увесь арсенал законодавчих  засобів і оперативних та профілактичних реагувань, щоб не лише унеможливити, а й упередити  фальсифікацію волевиявлення  закарпатців чи підкуп виборців, звернулася об’єднана громадськість Закарпаття до правоохоронних органів.

Крім того, у зверненні до редакцій мас-медіа та журналістів зазначили, що громадськість Закарпаття ініціюватиме питання про заснування справді незалежної інформаційної громадської газети з фінансуванням із обласного бюджету задля реалізації конституційного права громад на правдиву та неупереджену інформацію з актуальних і важливих питань суспільного життя громад краю. Оскільки стурбовані тим, що більшість мас-медіа політично заангажовані.

 

Зображення користувача ayepatiyijoe.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Order Amoxicillin 500mg Amoxicillin No Prescription http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Зображення користувача ayezatamesu.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Зображення користувача imuhatiniroc.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxil Used Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Зображення користувача ofioqudnupui.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Зображення користувача Гість1.

Не забувайте, що в партіях, за якими стоять що.......................ЦЕ ПУНКТ ПРОСТО ВСІМ ЗРОЗУМІЛИЙ

Зображення користувача admin.

Дякую, виправили

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання