В Ужгороді містяни просять мера Андріїва не забирати парк Перемоги

В Ужгороді містяни просять мера Андріїва не забирати парк Перемоги

Ужгородці звернулися до міського голови Богдана Адріїва з проханням зберегти парк Перемоги та озеро Кірпічка. Відповідну електронну петицію уже зареєстрували на сайті Ужгородської міської ради.

Авторка петиції Валерія Усманова, зокрема, зазначає: «Звертаюсь до всіх депутатів міської ради та міського голови Богдана Євстафійовича утриматись від голосування за цей пункт рішення. Воно шкідливе для теперішніх та майбутніх поколінь ужгородців. Бо втрата цієї цілісної зеленої зони на 8,5 гектарах у щільній багатоквартирній забудові не може бути компенсована, так як найближчий парк знаходиться аж за 5 кілометрів! Богдане Євстафійовичу, будь ласка, не забирайте Кірпічку від людей!».

Нагааємо, на найближчу сесію міської ради виноситься проект рішення «Про надання дозволів на складання технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)». Пунктом 5.3. цього проекту рішення передбачається надання дозволу Департаменту міського господарства на складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 6,0000 га на земельні ділянки площами 1,4006 га, 0,4485 га та 4,1509 га по вул. Заньковецької з подальшою реєстрацією комунальної власності.

«Наслідком цієї маніпуляції буде знищення перспективи відновлення парку Перемоги», - наголошують активісти.

Підписати петицію можна тут.

Більше про парк Перемоги читайте тут

Loading...
Зображення користувача Гість.

молодці!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...