В Ужгороді мер попив кави з містянами і поговорив про проблеми

В Ужгороді мер попив кави з містянами і поговорив про проблеми

Сьогодні, 19 червня,  у рамках роботи платформи «Майстерня міста», що діятиме впродовж дох днів на набережній Незалежності, відбулася «Кава без краваток» за участі мера Ужгорода Богдана Андріїва. Жителі міста, активісти, журналісти мали можливість задати питання міському голові та висловити власну думку щодо тем, які стосуються життя Ужгород.

Традиційно, більшу частину «ефіру» зайняли громадські активісти, які виступають чи не на кожній сесії міської ради. Велика частина питань стосувалася «звичних» для Ужгорода проблем: зелені зони, продаж землі, міський транспорт. Зачепили і дискусійну тему будівництва хоспісу на території парку Перемоги (озеро Кірпічка), і долі Боздошського і Підзамкового парків,  і питання закупівлі нових маршруток, введення в дію електронних квитків та картки ужгородця.

Торкнулися і теми доступності міського простору для людей із особливими потребами. Голова ужгородського товариства інвалідів «Оптиміст» та центру «Вибір» Василина Марко розповіла, що люди на візках мають величезні проблеми із пересуванням по місту. Зокрема, йшлося і про площу Корятовича, звідки відправляються більшість міських маршруток.

Мер Ужгорода Богдан Андріїв зазначив, що пропозиції від людей з особливими потребами обов’язково будуть враховані при ремонті площі, крім того зазначив, що після ремонту у мерії будуть нормальні пандуси і обов’язково працюватиме ліфт, спеціально пристосований до потреб людей, що пересуваються на візках. «Ми це обов’язково зробимо, навіть попри те, що ця ідея, на моє превелике здивування, комусь не подобається», – зазначив Богдан Андріїв

Щодо території для хоспісу, мер відповів, що остаточно поки що не вирішено, де його будуватимуть: крім варіанту розміщення на Крпічці розглядається ще ділянка біля онкодиспансеру, але щодо неї досі точаться дискусії. Тому ця тема ще буде не раз пдініматися. 

Обговорювалося і «сміттєве» питання. Міський голова обурився щодо поведінки мешканців, які лінуються пронести сміття на 30 метрів далі та викидають відходи по дорозі з дачі: «Нещодавно сам бачив, як люди, повертаючись із дачі, викидають купи сміття поблизу «Кілікії». Як ми можемо говорити про чистоту міста, якщо самі так вчиняємо?», –  каже мер. 

Нагадаємо, сьогодні, із 15.00 у рамках "Майстерні міста" також планується проведення дискусії із головним архітектором Ужгорода. Місце зустрічі - набережна Незалежості (поблизу колишньої будівлі "Укртелекому").

Loading...
Зображення користувача Гість.

А про "маршрутки" що нового казали?

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...