Новини

В атмосферній кав'ярні VOTO нова яскрава експозиція. ФОТО

  У відомому ужгородському арт-кафе VOTO, яке відкрилося ще навесні, вкотре змінилася експозиція.Щомісяця, за задумом власників, у VOTO  демонструються твори закарпатських відомих і маловідомих художників, скульпторів, керамістів та інших митців. Цього разу за кавою відвідувачі можуть оцінити майстерність та талант молодої  ужгородської художниці Лідії Астахової, виставка картин якої відкрилася у кав’ярні 10 липня і триватиме до 10 серпня.

  Художниця – випускниця ужгородського коледжу мистецтв ім. А.Ерделі. Свої роботи створює  у жанрах: станковий живопис, декоративний живопис, графіка.

  «Яким би був світ, якби ми не вміли говорити і все б замовкло? Якби пусті слова мовчали і все б сприймалося через широкий кругозір? Кожна емоція створювала б картину, музику, скульптуру.. Художник творить саме тоді, коли є про що розказати і що показати. Саме так створюються картини,- такі слова можна прочитати в інформаційних . У них видно тонку грань емоції і абстракції, глибока проникливість між етнічним символізмом і казковими образами з сумними, але величним очима, які приваблюють погляди глядача,  ніби знають щось більше. Але мовчать – їх місія вказувати нам дорогу,а  не відкривати істину. Дивлячись на роботи кожен зможе побачити для себе щось нове та відчути нові емоції», – такий текст в інформаційних флаєрах готує  відвідувачів кав’ярні до перегляду експозиції.

  До речі, з авторами, які виставляються у VOTO, можна зконтактувати, придбати їхні картини (кілька робіт з попередніх виставок відвідувачі вже купили). Також митці можуть домовитися про виставки з власницею кав’ярні, яка любить мистецтво та розуміється у ньому. 

І, звісно, помедитувати з духмяними кавовими та літніми напоями в чудовому інтер’єрі з яскравими живими квітами.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.