Новини

Ужгородські комунальники ліквідовують стихійні сміттєзвалища

Сьогодні в Ужгороді проводять дезінфекцію у громадських місцях, зокрема лавок.

Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Василя Докучаєва, Сріблястій, Михайла Салтикова-Щедріна, Кошицькій, Закарпатській, Антонія Годинки, у провулку Університетському.

Ремонтують вуличне освітлення, замінюють світильники, перевіряють світлофори на вул. Михайла Грушевського. Відновлюють лінію вуличного освітлення на перехресті вул. Гвардійської та Загорської.
Косять траву на вул. Підградській, Олександра Фединця, Дмитра Вакарова, Уральській, Августина Волошина, Івана Крилова, Закарпатській, Івана Франка, Марії Заньковецької (на алеї біля ЗОШ №12 та №15), Івана Анкудінова, Антоніна Дворжака, Василя Стефаника, на Студентській набережній, на площах Корятовича, Поштовій, Жупанатській, Олександра Пушкіна, біля Замкових сходів, на кладовищі Кальварія.
Працівники обслуговувальних підприємств прибирають закріплені за ними території. 
Триває капітальний ремонт площі Шандора Петефі, вул. Капушанської, Івана Анкудінова, внутрішньоквартальних територій на вул. Оноківській, 14,16,18, Володимирській, 65, каналізаційних мереж у багатоквартирному житловому будинку на вул. Собранецька, 124.
Проводять поточний ремонт вул. Підградської, Вузької, Олександра Грибоєдова.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.