Ужгородські діти, які повернулися з інтернатів, отримали продуктові набори

В обласному центрі продуктовими наборами допомогли дітям, які виховувалися за заявами батьків в інтернатах, але через карантин повернулися додому. Це – 52 дітей із 32 ужгородських родин.

Нагадаємо, соціальну акцію започаткувала Ужгородська міська рада, щоб підтримати на період вимушених обмежень тих, хто найбільш потребує допомоги, фінансування – за рахунок коштів міського бюджету. Таку допомогу передбачено для 2,5 тисяч ужгородців.

Продукти дітям передали працівники служби у справах дітей Ужгородської міської ради та Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Доставили за місцем їх проживання, щоб ужгородці зайвий раз не піддавали себе ризику інфікування коронавірусом і залишалися вдома.

Працівники соціальних служб також поспілкувалися з батьками і дітьми щодо необхідності дотримуватися карантину, як діяти, якщо підозрюєте, що захворіли на коронавірус, розповіли про використання засобів дистанційного навчання.

Більшість сімей, які отримали продуктові набори, є багатодітними та малозабезпеченими родинами, у деяких із них виховуються діти з особливими освітніми потребами, повідомили в пресслужбі Ужгородської міської ради 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання