Пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС вшанували в Ужгороді
У п’ятницю, 25 квітня, до 39-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції в Ужгороді вшанували пам’ять учасників ліквідації катастрофи. Квіти до пам’ятника закарпатським ліквідаторам на площі Захисників України у Ротарі парку поклали представники влади міста, правоохоронці, військові та громадські організації.
Про це повідомили в Ужгородській міській раді.