В Ужгороді висадили саджанці дуба, в дуплах якого Кобзар ховав малюнки
На території Закарпатської області триває Екоакція під назвою "Шевченко єднає Україну". У рамках якої на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту висадили саджанці дуба, які пророщені з жолудів дерева, біля якого свої юні роки провів Кобзар, який за переказами місцевих жителів, ховав в дуплах дерев свої перші малюнки. Про це 19 квітня поінформували на сторінці музею у Фейсбук.