Україна та Угорщина спрощують контроль на кордоні

Сьогодні, 4 травня, в Адміністрації Державної прикордонної служби України Голова Держприкордонслужби Микола Литвин та Надзвичайний й Повноважний Посол Угорщини Міхаль Байєр підписали Угоду між урядами України та Угорщини про контроль прикордонного руху в автомобільних та залізничних пунктах пропуску. 

Угода сприятиме спрощенню та прискоренню контролю прикордонного руху в пунктах пропуску для автомобільного та залізничного сполучення через українсько-угорський державний кордон. Нею визначаються правила взаємодії контролюючих органів, місце розташування пунктів пропуску та порядок їх використання, а також зміни у режимі функціонування.

Крім того, підписаний документ передбачає створення спільного контактного пункту в угорському пункті пропуску «Захонь». Це дозволить розширити функціональні можливості пунктів пропуску для руху вантажного автомобільного транспорту, зменшить завантаженість пункту пропуску «Чоп–Захонь», створить більш комфортні умови для учасників міжнародного руху. 

Після укладення Угоди її виконання з боку України забезпечить Адміністрація Державної прикордонної служби України, Державна митна служба України та Міністерство інфраструктури України, - повідомили в Урядовому порталі.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання