У Саудівській Аравії на вірус MERS захворіло вже 511 осіб

У Саудівській Аравії зафіксовано вже 511 випадків зараження новим коронавірусом (MERS-CoV), причому 157 інфікованих вже померли. Про це повідомляють еміратські ЗМІ, - передає Укрінформ.

«Саудівська Аравія повідомила, що упродовж останніх двох днів померли ще 10 осіб, хворих на близькосхідний респіраторний синдром (MERS), і виявлено 20 нових випадків інфікування вірусом, збільшивши загальну кількість випадків у країні до 511», - йдеться у повідомленні з посиланням на дані саудівського міністерства охорони здоров'я.

З урахуванням цих даних, загальна кількість померлих від інфікування вірусом Mers-CoV у королівстві зросла до 157 осіб з моменту, коли вірус уперше ідентифікували у вересні 2012 року.

Упродовж минулих тижнів кількість інфікованих новим коронавірусом MERS-CoV у Саудівській Аравії різко зросла в результаті значного спалаху захворювання у лікарнях Джидди та Ер-Ріяду. Загальна кількість інфікованих у країні з квітня зросла майже вдвічі, у травні - на чверть.

Водночас у Всесвітній організації охорони здоров'я кажуть, що захворювання не набуло такого масштабу, аби оголошувати глобальну небезпеку, хоча занепокоєння через розповсюдження вірусу «значно зросло».

У Саудівській Аравії склалася найгірша ситуація із захворюванням на MERS. Вчені з усього світу намагаються встановити джерело вірусу, одним з яких вважають верблюдів.

Нагадаємо, МЗС України не рекомендувало українцям відвідувати західні райони Саудівської Аравії через епідемію коронавірусу.

Loading...
Зображення користувача owkubouj.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg Capsules For Sale ktg.ozbx.zaholovok.com.ua.pir.qp http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Зображення користувача qaxabiwtiw.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Without Prescription 18 afp.ozjm.zaholovok.com.ua.uet.mp http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання