У Мукачеві радитимуться, як вирішити водно-екологічні проблеми Тиси

20 березня 2018 року в Мукачеві, у конференц-залі Мукачівської міської ради відбудеться друга зустріч із Підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиси. Початок о 10:00. Адреса Мукачівської міської ради: м.Мукачево, вул.Пушкіна, 2.

Обговорення із зацікавленими сторонами є частиною проекту «Посилення координації між плануванням управління річковим басейном і попередженням ризику затоплення задля покращення стану водних ресурсів басейну р. Тиси» (JOINTISZA), який здійснюється в рамках Дунайської Транснаціональної Програми ЄС.

Організатори обговорення — асоційовані партнери проекту в Україні:

Державне агентство водних ресурсів України та

Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса в Закарпатській області.

Проект JOINTISZA фокусує свою увагу на координації зусиль, спрямованих на управління річковим басейном і його захист від затоплення. Відтак упродовж 2017–2019 років асоційовані партнери проекту братимуть участь у розробці оновленого Інтегрованого плану управління басейном р. Тиси. Єдиний для п’яти країн, цей план дозволить застосувати комплексний підхід до вирішення проблем у басейні, а також залучити фінансування для реалізації запланованих заходів.

Це друге обговорення з чотирьох, що плануються в Закарпатській області. Зустрічі розподілено за басейновим принципом, і перше обговорення в Ужгороді, що пройшло у лютому,було присвячено басейну Ужа. Зустріч у Мукачеві, що охопить басейн Латориці та Боржави, відбудеться 20 березня. Зустріч у Тячеві, де обговорюватимуть екологічні проблеми верхнього басейну Тиси, відбудеться у квітні. Заключний семінар відбудеться в Ужгороді у травні.

До конструктивного діалогу у Мукачеві щодо водно-екологічних проблем басейнів річок Латориця і Боржава було запрошено зацікавлених сторін Берегівського, Воловецького, Іршавського, Свалявського та Мукачівського районів. Учасниками зустрічі стануть представники не лише органів місцевої влади, а й водогосподарських організацій, лісового господарства, неурядових громадських екологічних організацій та ключових водокористувачів.

Усі небайдужі можуть висловити свою думку щодо підготовки Інтегрованого плану управління басейном річки Тиса на сторінці у Фейсбуці «Спілкуймося – Тиса шукає друзів». Для цього необхідно заповнити анкету.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...