У Мукачеві єдиним «недоброчесним» кандидатом виявився Віктор Балога

Міністр МНС у відпустці, кандидат до парламенту від партії Єдиний Центр на 69-му виборчому окрузі Віктор Балога не відповідає 2 критеріям громадського Руху ЧЕСНО – політик може бути причетний до порушень прав і свобод людини та до корупційних дій.

Як повідомляє ЧЕСНО, Віктор Балога у 2005 році, працюючи головою Закарпатської ОДА, подав у суд на три закарпатські видання, від двох із яких вимагав 100 тисяч гривень компенсації, від третього – 125 тисяч. Позов був поданий за те, що згадані газети опублікували інтерв’ю Сергія Ратушняка, у якому той різко висловлюється на адресу Балоги.

У 2009 році Балога Віктор Іванович, працюючи головою Секретаріату Президента, подав до суду на ужгородську газету «Трибуна» та журнал «Фокус» за те, що вони надрукували фрагмент інтерв’ю Юрія Луценка, у якому той розповів, що Віктора Балогу викликатимуть на допит слідчі МВС.

Також, кажуть у ЧЕСНО з посиланням на відповідні джерела інформації, Балога Віктор починаючи з 90-х років минулого століття мав відношення до кримінального світу і мукачівського кримінального авторитета «Геші» (Михайло Токар). У 2009 році Балога викликався на допит до МВС як людина, яка може знати деталі убивства у 1998 році цього кримінального авторитета.

Щодо корупції, то тут у ЧЕСНО з’ясували, що у лютому 2005 року Балогу призначено головою Закарпатської ОДА. При цьому політик не склав депутатських повноважень і залишався діючим народним депутатом України до 8 вересня 2005 року і таким чином незаконно суміщав посади протягом 7 місяців. 

У 2008 році на Закарпатті розгорівся скандал, пов’язаний із спробою родини Балоги взяти у довгострокову оренду частину мукачівського замку «Паланок». Після розголосу родина відмовилася від оренди частини історичної споруди. У цьому ж 2008 році оприлюднена заява Громадського руху «Народна самооборона» про те, що голова Секретаріату Президента Віктор Балога незаконно і безкоштовно користується державною охороною.

У 2009 року митники затримали лайнер бізнес-класу, орендований головою Секретаріату Президента Балогою Віктором Івановичем, оскільки, як виявилося, він не мав здійснювати рейси над територією України. Також журналісти з’ясували, що оренда такого літака коштує близько $10 тис. за годину польоту. На той час Балога Віктор Іванович був державним службовцем і міг отримувати зарплату лише як керівник Секретаріату Президента України.

У 2011 році з’явилася інформація, що 70 мільйонів гривень на укріплення берегів закарпатських річок дісталися виключно підприємствам, наближених до Балоги Віктора. У цьому ж році оприлюднена інформація, що міністр сприяє кар’єрному росту начальнику Головного управління міністерства з надзвичайних ситуацій в Одеській області Володимиру Боделану, регулярно підвищуючи його у званні.

Цього року кандидат, обіймаючи посаду Міністра з надзвичайних ситуацій, дарує футбольним командам форми, виділяє кошти на будівництво моста, що може розглядатись як непрямий підкуп виборців.

Решта кандидатів у народні депутати на 69 окрузі – В’ячеслав Шутко  (Партія регіонів), Олександр Ланьо (УДАР), Олександр Переста  («Батьківщина»), Віктор Шевченко   (КПУ), Золтан Лендь’єл (самовисуванець) та Гейза Гулачі (Партія угорців України) не порушили жодного із 4 критеріїв громадського Руху ЧЕСНО.

Інф. Бюро «Аналітик-Контент»

Loading...
Зображення користувача Читач.

Підніміть відео архіви за травень 2009 року, де на центральних каналах - балога зі скаженими очима зійшовшої з розуму людини - поносить свого кума юща.
Потім пропав - люди кажуть ош в Австрії у психіатра лічився від білочки. )))

Зображення користувача Читач.

Згоден з гостем.
Ілля Токар - то Ильо, а Геша - то Міша.
Близько не був знайомий - тому нічого не скажу (ні поганого, ні доброго).
Але "платити будуть усі" - дорого йому обійшлося.

А балога - то прокладка то будь якої діючої влади. )))))
Корито - воно для альфа-хряків дуже привабливе.

Зображення користувача Гість.

Помилка у статті: Не може, не може і не зможе бути «Гешою» той (Ілля Токар). Не дано іншим такої величі духу і думки і широти душі як мав МІША, що його звали "Геша".

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...