Спостерігачі від Європейського парламенту приїхали до Тимошенко

Спостерігачі від Європейського парламенту приїхали до Тимошенко

Спостерігачі від Європейського парламенту екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та колишній президент ЄП Пет Кокс сьогодні, 4 вересня, приїхали до центральної клінічної лікарні №5 Укрзалізниці (Харків), де перебуває екс-прем'єр Юлія Тимошенко, - пише Кореспондент.

Кортеж з мікроавтобусом, в якому їхали Кокс і Кваснєвський, в'їхав на територію лікарні в супроводі машин ДАІ.

На дорозі, що веде до лікарні, кілька постів ДПС.

Як повідомлялося, черговий візит місії в Україну розпочався 2 вересня. У понеділок Кваснєвський і Кокс зустрілися з лідерами парламентських фракцій Батьківщина Арсенієм Яценюком і УДАР Віталієм Кличком. У вівторок спостерігачі від ЄП зустрілися з Президентом України Віктором Януковичем, прем'єр-міністром Миколою Азаровим, а також були присутні на відкритті третьої сесії Верховної Ради.

Швидше за все, нинішній візит місії ЄП в Україну стане останнім перед звітом про її роботу, який запланований на 30 вересня.

Кокс і Кваснєвський стали спостерігачами від Європейського парламенту за судовими процесами над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко і почали роботу 11 червня 2012 року. Відповідні домовленості були досягнуті між прем'єр-міністром України Миколою Азаровим і президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Пізніше їхній мандат розширили: крім справ Юлії Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього тимчасово виконуючого обов'язки міністра оборони Валерія Іващенка.

18 квітня доповідь місії обговорювалася в Страсбурзі у рамках засідання Конференції президентів Європейського парламенту. Як повідомив президент ЄП Мартін Шульц, за підсумками дискусії було прийнято рішення про продовження місії до вересня цього року.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання