Сільського голову Ракошина можуть засудити на 8 років

Сільського голову Ракошина можуть засудити на 8 років

Прокуратура направила до суду кримінальну справу проти службових осіб Ракошинської сільради.

Досудовим розслідуванням встановлено, що сільський голова та інженер-землевпорядник Ракошинської сільської ради  незаконно заволоділи державними коштами на загальну понад суму 228 тис. грн.

Землевпорядник, діючи умисно, з метою заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, попередньо погодивши із керівником сільради список осіб, склала проект фіктивної виписки із рішення сесії Ракошинської сільської ради «Про розгляд заяв на приватизацію земельних ділянок громадянам» від 1993 р., включивши туди завідомо неправдиві дані щодо виділення земельних ділянок їй та вказаній керівником особі, при цьому, приховавши від останнього інформацію про включення у список, ще однієї особи.

Сільський голова, погодив вказану фіктивну виписку,  тоді як земельні ділянки цим громадянам не виділялися та у приватну власність не передавалися.

В подальшому,  виписку  передали до землевпорядної організації для виготовлення технічної документації та державних актів про право власності на землю.

Після отримання державних актів про право власності та укладення із Службою автодоріг договорів купівлі-продажу земельних ділянок, посадовці  незаконно заволоділи державними коштами на загальну понад суму 228 тис. грн.

Прокуратурою Закарпатської області вже направлено до суду, кримінальну справу за обвинуваченням колишнього Ракошинського сільського голови та колишнього інженера-землевпорядника сільради у вчиненні ними злочинів, передбачених ч. 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч.1 ст. 364 (зловживання службовим становищем, що спричинило істотну шкоду державі), ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення).

За вчинення таких злочинів передбачається покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років, –  повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Зображення користувача Но гив .

Якби бив виновний, вже давно би го з'їли. А так найшли крайнього. Гий то щи не такоє буде чириз пару годув. 93-ий гуд, то через 19 годув судять. Но най ся не приказує. Добре шо Щербаня не вбив...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання