Золото завжди було головним мірилом багатства. Злитки цього коштовного металлу цінувалися щ езадовго до того, як з'явилося сааме поняття грошей. До сих пір покупка золота є найвигіднішим капіталовкладенням, адже воно завжди прийде на виручку, якщо з якихось життєвих обставин вам терміново знадобляться гроші, а вплутатися у чергову кредитну історію або відстоювати кілометрові черги в банківських організаціях зовсім не хочеться.
Чому позика в ломбарді зручніша кредиту в банку?
- У ломбарді ви можете отримати гроші швидше, ніжу банку. Без довідок про доходи, у день звернення.
- Висока ціна золота за грам. Курс золота щодня змінюється у залежності від умов світового ринку, але цей коштовний метал не втрачає своєї цінності.
- Можна оформити займ на суму, розмір якої залежить від цінності заставної прикраси чи виробу.
Хто може здати золото в ломбард?
Здати золото можуть усі клієнти, старше 18 років. Так що просто захопіть із собою до ломбарду паспорт.
Що можна здати у ломбард?
Найпростіше отримати позику, якщо здати золотий ювелірний виріб. Бажано, щоб на ньому не було відколів, подряпин. Товарний зовнішній вигляд значно підвищить розмір позики, яку можна отримати в ювелірному ломбарді. Також на вартість впливають дорогоцінні камені, інкрустовані у вирібіp дорогоцінного металу.
При отриманні позики під заставу коштовних виробів (прикрас, предметів сервірування столу, предметів декору або інших предметів із дорогоцінних металів) діють певні правила. Розрахунки із заставодавцем формуються на основі діючих у компанії прейскурантів, з якими можна ознайомитися в обраному ломбарді. Приймання коштовностей здійснюється навіть без клейма виробників та відбитків стандартизованих пробірних клейм.
Не кожен ломбард приймає такі вироби:
- Технічне срібло.
- Алмазна сировина та напівфабрикати.
- Коштовні метали в самородній формі, а такожу сплавах, сировині, напівфабрикатах, промислових виробах, хімічних з'єднаннях та виробничих відходах.
- Продукти ювелірної та зубопротезної сфер (окрім дисків і золотих коронок).
- Продукти виробничо-технічної галузі із ювелірних сплавів.
- Коштовні камені у самородній або необробленій формі (у т.ч. природні перли).
- Ордена та медалі.
Скільки грошей можна отримати?
Ціна золота за грам залежить від категорії виробу. Кожна компанія проводить оцінку виробу та озвучує оціночну вартість клієнту до оформлення угоди.
До найбільш цінної першої категорії відносяться вироби без дефектів, з низьким ступенем зносу, сучасним дизайном, золото або платина, які мають повне загальне таврування.
Найбільш дешева - 4 категорія. Це вироби з дефектами, неповні вироби, частини, з застарілими або нечитабельним клеймами, імпортними клеймами, зубне золото, монети.