Переможниця Євробачення-2004 під час своєї промови на Майдані закликала людей триматися разом і не відступати, - повідомляє ТСН.
Українська співачка Руслана заявила, що у своїй боротьбі на Майдані збирається йти до кінця. Артистка готова навіть на самогубство, якщо всі вимоги мітингувальників не будуть виконані. Про це вона публічно заявила зі сцени Майдану.
Переможниця Євробачення-2004 під час своєї промови закликала людей триматися разом і не відступати. "Я вам чесно скажу, я себе спалю на цьому Майдані, якщо не відбудуться зміни. Я для себе це рішення прийняла", - заявила Руслана.
Нагадаємо, Руслана з перших днів перебувала серед учасників Євромайдану біля монумента Незалежності і продовжує підтримувати акції протесту.