Новини

П’ятирічна Даніела із Закарпаття потребує термінової підтримки на лікування

Даніелка Фенцик у лікарні у Львові

Родина Даніелки Фенцик із села Худльово Ужгородського району потребує термінової фінансової підтримки: дівчинка відчайдушно бореться із лейкемією і  готується до складної операції, а відтак – до відправки закордон та можливої трансплантації спинного мозку. Наразі лікарі роблять усе, аби врятувати дитину, дівчинка мужньо пройшла п’ять блоків хіміотерапії, однак далі мусить так само віддано боротися за життя. Лікування – дороговартісне, сім’я Даніелки Фенцик зараз дуже потребує фінансової допомоги від усіх, кому небайдужа боротьба дівчинки за життя.


Як розповіла zaholovok.com.ua мама дівчинки Руслана Фенцик, Даніелка мала пройти шість блоків хіміотерапії, а потім сім’я сподівалася на виписку з лікарні. Проте, після п’ятого блоку лікарі провели додаткові дослідження та виявили, що дитині таки буде потрібна трансплантація спинного мозку. Крім того, вже за кілька днів дівчинці мають провести складну операцію – видалення пухлини.

«Коли ми приймали п’ятий блок хімії, то думали, що на шостому все закінчиться – знімаємо катетер і їдемо додому Після п’ятого лікарі взяли пункцію, після досліджень виявилося, що скоріш за все, для повного видужання Даніелці потрібно буде робити пересадку спинного мозку. Поки вирішується, чи це буде робитися в Україні, чи закордоном – для нас шукають відповідну клініку, але вже готуємося до поїздки закордон – вся сім’я робить документи і всі необхідні дослідження для донорства. Крім того, на днях доньці зроблять складну операцію – мають видалити новоутворення. Нам фінансово дуже складно», – ділиться мама дівчинки Руслана Фенцик.

5-річна Даніела Фенцик у дитячому розважальному центрі

Родина Даніелки щиро вдячна усім волонтерам і небайдужим закарпатцям, які раніше допомогли зібрати необхідну суму для продовження лікування дитини. Однак зараз стан дівчинки погіршився, а фінансові можливості сім’ї Даніелки обмежені, тому родина дуже просить усіх небайдужих допомогти.

Дівчинка мужньо бореться з хворобою, продовжує займатися своїм улюбленим малюванням, мама розповідає, що Даніелка під час лікування багато розмальовує, обирає для своїх героїв яскраві-яскраві кольори та дуже мріє продовжувати малювати і жити своє дитинство, яке має бути таким же яскравим, як її малюнки.

Редакція zaholovok.com.ua просить усіх читачів долучитися та допомогти родині дівчинки пройти цей непростий шлях до одужання.

Реквізити мами Руслани Фенцик (Матринець):

  • ПриватБанк:

Картка: 5168 7456 0677 1324

IBAN: UA363052990000026208694031655

  • Монобанк:

Картка: 4441 1111 3879 6853

IBAN: UA763220010000026201340096006

Даніелка Фенцик зі своєю мамою

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.