Новини

П’ятирічній Даніелі із Закарпаття терміново потрібна допомога на лікування

Даніелці Фенцик із села Худльово Ужгородського району усього п’ять рочків. Дівчинка – дуже творча дитина, любить малювати і зараз могла би жити своє безтурботне дитинство, якби не серйозні проблеми зі здоров’ям. У Даніелки діагностували лейкемію, зараз дівчинка мужньо пройшла чотири блоки хіміотерапії, однак її боротьба зі страшною хворобою триває: попереду у дівчинки подальша хіміотерапія та непростий процес одужання. Рідні Даніелки і сама дівчинка потребують фінансової підтримки, аби пройти цей складний шлях, щоб дитина могла повернутися до свого звичного життя, знову відчула дитинство і могла займатися улюбленим малюванням.


Як розповіла zaholovok.com.ua мама дівчинки Руслана Фенцик, історія з хворобою почалася чотири місяці тому. Тоді у Даніелки почався стоматит, рідні звернулися до лікарів, дівчинка почала здавати аналізи і через деякий час, коли дитини робили УЗД, медики помітили новоутворення на внутрішніх органах.

«Спочатку ми лежали в інфекційній лікарні, пізніше нас направили до онколога і тоді ми почули цей страшний діагноз. Після досліджень нам лікарі сказали, що ураження складає 92% відсотки тіла. Хвороба піддається лікуванню і хіміотерапія також дає результат, лікарі кажуть, що ми робимо успіхи, проте потрібна подальша боротьба», – каже мама дівчинки Руслана Фенцик.

Даніелка зараз перебуває на лікуванні у Львові, хвороба піддається лікуванню, однак щоденні витрати батьків сягають близько 1000 грн. Це значна сума для родини, оскільки тривалість терапії – до восьми місяців. «Основні ліки нам забезпечують, але дитині потрібне спеціалізоване харчування, яке я готую самостійно. Фінансово це непросто», – зізнається мама Даніели.

Даніелка фенцик
Даніелка Фенцик, 5 років

Дівчинка, попри вимушену боротьбу та життя в лікарні, продовжує малювати, часто ліпить всілякі фігурки із пластиліну та каже, що хоче стати лікаркою, коли виросте.

Рідні Даніелки потребують фінансової підтримки, щоб впоратися із цією страшною хворобою та подарувати дитині шанс на одужання. Редакція zaholovok.com.ua просить усіх читачів долучитися та допомогти родині дівчинки пройти цей шлях.

Реквізити мами Руслани Фенцик (Матринець):

ПриватБанк:

Картка: 5168 7456 0677 1324

IBAN: UA363052990000026208694031655

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.