Новини

Профком УжНУ прокоментував лист про студентський страйк

Керівник профкому УжНУ Олександр Баран прокоментував поширену місцевими ЗМІ інформацію про відкритий лист нібито від ужгородських студентів, у якому вони просили відновити очне навчання або компенсувати кошти, витрачені на оплату навчання  під час «дистанційки». Крім того, у відкритому зверненні йшлося про вимогу звільнити проректора, який відповідав за старт опалювального сезону.


Голова Профкому студентів УжНУ Олександр Баран у коментарі Zaholovok.com.ua зазначив, що Асоціація  студентів Закарпаття, якою підписаний лист, не існує, сторінка організації у Фейсбуці створена вчора ввечері, а інформація, яку поширила організація, не відповідає дійсності.

«Вчора я перепитав усіх профкомівців – ніхто до них із подібними питаннями не звертався. Окрім того, в університеті є скринька довіри, де можна залишити анонімне звернення до ректора і він його точно прочитає. Теж перевіряли – таких звернень не було. Ні щодо дистанційки, ні щодо опалення чи вакцинації», – сказав у коментарі Zaholovok.com.ua Олександр Баран.

Олександр  Баран також зазначив, що нещодавно в УжНУ проводили опитування студентів щодо їхнього ставлення до «дистанційки» і більшість були готові до продовження навчання у такому форматі: «Понад 53% студентів готові до дистанційного навчання, а ще понад 21% підтримують варіант змішаного навчання. Тобто разом майже 70% опитаних студентів ставляться до ситуації з розумінням»,  – зазначає голова Профкому студентів УжНУ.

За словами Олександра Барана, вакцинованих студентів в УжНУ не багато – близько 20%. З вересня в університеті щотижня  проводиться вакцинація усіх охочих.

Як писав Zaholovok.com.ua, відкритий лист до ректора УжНУ та Міністра освіти оприлюднили місцеві ЗМІ у вівторок вранці, 19 жовтня. У зверненні вимагали відновити очну форму навчання або повернути їм кошти за період дистанційного навчання, звинувачували керівництво вишу у зриві опалювального сезону, вимагали звільнити проректора, який відповідав за підготовку до зими, а також попередили про страйки у разі, якщо вимоги не будуть виконані.

Мирослава Лендьел, проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ, зазначила, що дуже здивована, що ЗМІ публікують таку інформацію без жодної перевірки.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.