Новини

Звернення студентів УжНУ про страйк виявилося фейком

Відкритий лист, від нібито студентів Ужгородського національного університету про вимоги відновити очне навчання або повернути кошти за період «дистанційки» виявився фейком. Звернення, підписане Асоціацією студентів Закарпаття – організацією, якої не існує, оприлюднили кілька місцевих ЗМІ.


У відкритому листі до ректора УжНУ та Міністра освіти студенти вимагали відновити очну форму навчання або повернути їм кошти за період дистанційного навчання, звинувачували керівництво вишу у зриві опалювального сезону, вимагали звільнити проректора, який відповідав за підготовку до зими, а також попередили про страйки у разі, якщо вимоги не будуть виконані.

Асоціація студентів Закарпаття

Як виявилося, лист був розісланий 18 жовтня зі сторінки у Фейсбук, яка створена напередодні. У коментарі Zaholovok.com.ua Мирослава Лендьел, проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ, зазначила, що дуже здивована, що ЗМІ публікують таку інформацію без жодної перевірки: «Без сумніву, що це фейк. Такої організації не існує, сторінка пуста і створена вчора. Мені дивно, що ЗМІ це перепощують без перевірки суб'єкта подання інформації»,  – каже Мирослава Лендьел.

Пізніше у профкомі УжНУ прокоментували інформацію про відкритий лист від Асоціації студентів Закарпаття і, зокрема, зазначили, що такої організації не існує. 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.