Новини

Праворадикали в Ужгороді зірвали акцію на підтримку прав жінок та за ратифікацію Стамбульської конвенції

Сьогодні в Ужгороді праворадикальні організації зірвали акцію, присвячену гендерній рівності.  Одним з нагальних питань акції була ратифікація Стамбульської конвенції про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству.

На площі Театральній зібралися активні жінки Ужгорода, вони прийшли з плакатами, зміст яких стосувався прав жінок. Не втсигли жінки розгорнути плакати, як до них підбігли молодики і почали виривати та нищити все. Про це повідомляє учасниця акції Ярина Денисюк. За її словами, особливо відзначилась організації "Карпатська Січ" та її лідер Тарас Деяк. "Викликали поліцію, вони нарешті приїхала,- каже Ярина Денисюк. - Нікого не затримали, але нападники таки відступили. Коли жінки вдруге почали готувати плакати, хлопці знов почали виривати папір.

Тарас Деяк, один з учансиків нападу, лідер "Карпатської Січі" пояснив дії однодумців тим, що насправді організація,я ка проводить зібрання, захищає права ЛГБТ, а не жінок. Насправді жінки під прикриттям прийшли захищати геїв. Заявивши учасницям, що їхнє місце з плакатами на кухні.

Жінки не здалися і продовжили акцію, до речі, спільно з чоловіками.

Comments
Тарас (не перевірено)

Акція якій ми протидіємо організована групою збоченців на кошти закордонної олігархії з метою знищення основ українського суспільства. Так зв. захист від насильства в сім’ї є нічим іншим як узаконенням права дітей виступати проти власних батьків за будь-яке зауваження. Під «насильством» розуміється навіть підвищення голосу чи зроблене зауваження, за яке вас ваша ж дитина може притягти до суду та позбавлення батьківських прав!
Насильство проти жінок також тема вигадана задля залякування та створення недовіри між чоловіками і жінками, коли будь-яка сварка в сім’ї може потягнути кримінальні наслідки.
Акція дегенератів організована рухом «Інсайт», що відверто на своєму сайті пропагує педерастію, психічні розлади та право на всиновлення дітей збоченцями.
Ми не маємо права допустити на Закарпатті існування рухів, що прагнуть знищення найсвятішого, що в нас є – сім’ї!

ср, 08/03/2017 - 14:04 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

Тарас Срд, не неси дурню. Ви, гопота і дегенерати, яка прийшла розганяти кого? Жінок? І ти ще тут говориш про "знищення найсвятішого, що в нас є – сім’ї!". Та такі як ви і приблизно не знаєте, що таке сім*я. Суджу з твого дибілізма: "Насильство проти жінок також тема вигадана".
Мої особисті висновки: Ваша "Карпатська Січ" - зборище відморозків.

ср, 08/03/2017 - 22:14 Постійне посилання
Юлия (не перевірено)

Тарас, у Вас превосходный талант. Вы в одну тему влепили:
- заговор заграничных олигархов (Америка?))
- вопрос возможности детей судится с родителями (в тему феминизма?))
- выдуманное, по-вашему насилие над женщинами (ну по Вам сразу видно, что Вы умеете свою точку зрения доносить интеллигентно и спокойно и уж наверняка никогда не ограничивали действия женщин, а сегодня звезды так совпали))
- гомосексуализм и психические травмы (сразу видно, что Вы безумно образованы)
- семью.

а религия где? забыли?))

Вы просто ясно показали почему женщинам нужно до сих пор отстаивать свои права перед такими придурками как Вы.
с мужчинами, а не с быдлом, таких перформенсов не происходит.

ср, 08/03/2017 - 22:24 Постійне посилання
Гість (не перевірено)

Тарас вам ясно расписал, что движение выступает против расслабляющих доктрин которые вы хотите навязать обществу посредством узаконивания вашего идиотизма. Читать умеете ? Кто за образованность говорит то, я вас умоляю :)

чт, 09/03/2017 - 23:12 Постійне посилання
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.