Площа Народна не відповідає проекту Крупки, – головний архітектор Закарпаття

Головний архітектор області Микола Пігуляк показав проект пл. Народної Крупки сьогодні під час брифінгу в прес-центрі ОДА. За його словами, нинішній стан площі не відповідає цьому проекту.

“Зелений газон перед будівлею обласної ради згідно з проектом Крупки повинен бути завширшки 15 м, тоді як нині він значно ширший”, — прокоментував представлений проект головний архітектор області. “Повернутися до ідеї Крупки сьогодні дуже важко”, — зазначив начальник управління містобудування та архітектури.

Однак, ця схема спростовує і те, що керівництво області нині намагається спаплюжити площу, адже нинішній стан площі не відповідає проекту архітектора. Насамкінець Микола Пігуляк порадив навчитися правильно читати креслення, щоб уникнути викривлення інформації.

Що стосується проекту Павлея, який був більшістю голосів підтриманий на останньому засіданні архітектурно-містобудівної ради (яка на 60 % складається з архітекторів), Микола Пігуляк запевнив, що, згідно проекту, озеленення площі складає понад 50 %, відтак порушень у цьому аспекті немає.

 

Зображення користувача Маша.

Нарешті вже може припинять оці брудні розмови, і може вже врешті візьмуться за приведення площі до ладу)))як тепер балогівські журналісти переживуть такий удар? )))

Зображення користувача Гість.

забрали останній аргумент у балогівської команди посіпак)) такий піар собі оте мукачівське бидло на цій площі зробило... а тут на тобі! крупка, виявляється, зовсім не того хотів.

Зображення користувача Гість.

а 99,99% доріг вообще нічому не відповідають.
чи несе загрозу життю і здоров’ю площа перед ОДА???
а дороги несуть... но дебіли-регіонали хочуть красти саме на площі...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання