Новини

Закарпаття: псевдовдівець намагався незаконно перетнути кордон

Громадянина України, який намагався незаконно виїхати в Угорщину виявили прикордонники Мукачівського загону.


Для перетину кордону 44-річний харків’янин обрав пункт пропуску «Лужанка», куди прибув разом зі своєю 16-річною донькою.

Як підставу для виїзду за кордон під час дії воєнного стану, чоловік надав на паспортний контроль свідоцтво про смерть дружини та рішення суду про встановлення факту її смерті.

Під час перевірки документів прикордонники з’ясували, що вони є повністю сфальсифікованими. До того ж, у ході співбесіди з «вдівцем» було встановлено, що його дружина жива та наразі перебуває за кордоном.

Про виявлення у діях українця ознак злочину передбаченого ст. 358 ККУ прикордонники повідомили співробітників поліції.

Мукачівський прикордонний загін

Автор: Gabriella Rudenko
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.