Неуточнені списки виборців- одна з проблем на ДВК Виноградова

“Із зареєстрованих на дільниці 2405 виборців проголосували понад 51 %, з них за місцем реєстрації голосували  27 виборців, які надали відповідні заяви та меддовідки щодо стану здоров’я, -- каже Михайло Митровцій, голова комісії виборчої дільниці №210129 м. Виноградово. – Складнощів у виборців із заповненням виборчих бюлетенів у нас на дільниці не виникало. Найстаріший виборець, якій голосував на дільниці мав понад 82 роки. Також голосувати прийшло й чимало молодих людей, яким на день виборів виповнилося 18 років.

На виборах у складі дільничних комісій Михайло Митровцій з 2004 року. «Хоча, в головному  виборчий процес однаковий під час президентських та парламентських виборів, хочу зазначити, що цього разу не було такої плутанини із виборчими бюлетенями, - каже голова ДВК. - Та головна проблема – неуточнені списки виборців. На нашій дільниці до списків виборців було внесено десять осіб, які вже кілька років тому померли або продали свої будинки та виїхали за межі району. А шестеро осіб, які проживають на території дільниці -- не знайшли себе у виборчих списках, тому у день виборів були змушені звернутися до суду”.

“Також привести  до відповідності у списках --  ім’я та по батькові виборців та вказати фамілію дружини – за чоловіком. На низьку явку виборців, окрім заробітчанства, на мою думку, вплинула ще й погана погода,  – вважає пан Митровцій. -- Коли ми рознесли запрошення на вибори, ті особи, які з різних причин їх не отримали, активно нам телефонували та уточнювали чи є їхні данні в списках виборців.  Тому ми очікували на високі явку городян на виборчу дільницю, приблизно на рівні 70 %. Хоча наша дільниці розташована у Виноградівському будинку культури, у самісінькому центрі міста, біля будівлі РДА, та негода далася в знаки. В день виборів - пройшла злива, залишивши по усьому місту величезні калюжі, а під вечір ще й прихопив морозець. Та ще й чимало населення працездатного віку наразі перебуває за межами краю на заробітках. А найактивніше на дільниці – голосували пенсіонери”.

Інф.Бюро "Аналітик-Контент"

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання