Нардепи зможуть «домовитися» не раніше 16 листопада

Учасники переговорів про створення коаліції збираються готувати остаточний текст угоди до 16 листопада. Вони планують в суботу обговорити розділи документа про соціально-гуманітарну реформу, а також про оборону і національну безпеку, – повідомляє «Апостроф».

«Завершити підготовку тексту партії збираються до 16 листопада. Між тим сторони не просунулися в питанні розподілу посад в уряді і парламентських комітетах», - зазначається у повідомленні.

За словами представника «Народного фронту» В'ячеслава Кириленка, обговорення кадрових питань розпочнеться тільки після узгодження коаліційної угоди і оголошення остаточних результатів виборів.

Нагадаємо, в коаліційних переговорах 6 листопада взяли участь представники партій «Блок Петра Порошенка» (БПП), «Самопоміч», «Народний фронт» (НФ) і Радикальна партія Олега Ляшко. «Батьківщини» не було, але представники партій-парламентерів запевнили, що вона приєднається до них в ході наступного раунду, що відбудеться 8 листопада.


Зображення користувача Valya.

Ольга Глущенко.
Нет,не стал порошенко жить по-новому! развалил Оранжевую команду,развалит и эту - блоко-фронтовую! и чего так не везёт Украине с президентами?может, и правда,ну их президентов,живут же другие страны без этих дармоедов.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання