На Закарпатті за тиждень на грип і застуду захворіли 5640 людей

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)  та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик на минулому тижні із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів охорони здоров'я області звернулося 5 640 осіб, що на 9% менше ніж попереднього (6 192 випадки).

Інтенсивний показник захворюваності перевищує визначений епідемічний поріг на 10%. Перевищені епідемічні пороги  у Виноградівському, Тячівському, Хустському, Мукачівському районах та м. Мукачеві.

Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою  - 3 665 дітей віком до 17 років (65% від усіх захворілих – на рівні попереднього тижня). Найвищі показники захворюваності  серед дітей віком  15-17 років,  проте у структурі захворілих  дітей переважає група 5-14 років – 53%.

Із 3,3 до 4,3% зросла госпіталізація хворих, медичну допомогу в умовах стаціонару отримало 239 осіб, 34% з яких становлять діти до 4 років. Вірусів грипу у лабораторно обстежених осіб не виявлено - підтверджена циркуляція адено, РС-вірусів, вірусів парагрипу. Летальних випадків грипу не зареєстровано, – повідомляє Обласний центр  здоров’я.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання