На Закарпатті масово змінюють керівників комунальних закладів

Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко провів нараду з керівниками управлінь ОДА – медицини (Василь Скрип), освіти (Михайло Мотильчак), культури (Юрій Глеба).

На ній йшлося про реалізацію протокольного доручення сесії обласної ради від 26 лютого цього року, що передбачає публічну процедуру призначення та звільнення керівників обласних підприємств, закладів та установ.

Згідно закону України «Про місцеве самоврядування» відповідним управлінням ОДА дано протокольне доручення сесії подати до обласної ради зміни до статутів підвідомчих установ і закладів, що стосується призначення керівників.

Як повідомив начальник управління культури Юрій Глеба наразі у чотирьох з одинадцяти обласних комунальних закладів культури відбулися вибори керівників. Двох з них вже призначено сесією обласної ради. На кожному етапі процес має відбуватися прозоро і відкрито, - на цьому наголошував на нараді і керівник обласної ради Володимир Чубірко.

Трохи інша процедура згідно законодавства призначень керівників комунальних установ в галузі освіти та науки. Тому очільники освіти та медицини мають розробити проекти рішень про порядок призначення керівників обласних комунальних закладів освіти та медицини. Ці проекти буде винесено на розгляд депутатам облради, - пише прес-служба облради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання