На шести вулицях Мукачева облаштують водопровідні мережі

На шести вулицях Мукачева облаштують водопровідні мережі

Розпочато роботи з капітального ремонту водопровідних мереж з влаштуванням водорозбірних колонок в районі Ромського поселення.

Проектною організацією виготовлено робочий проект на капітальний ремонт водопровідних мереж з влаштуванням водорозбірних колонок в районі Ромського поселення та отримано позитивний експертний звіт. Загальна кошторисна вартість – 1 млн 289 тис.грн. Згідно укладеного договору з підрядною організацією вартість робіт становить  1млн. 24 тис.грн.

Робочим проектом передбачається заміна стальних водопровідних мереж на поліетиленові труби вулицях: Канальна, Менделєєва Дмитра, Лісна, Поштова, Проектна, Трудова.

Також влаштують водозабірні колонки на всіх вулицях та закільцювання нових водопровідних мереж з водопровідною мережею по вул.І.Франка.

Ще передбачається влаштування запірної арматури та пожежних гідрантів та встановлення  лічильників на нових мережах водопроводу.

По всій довжині водопровідних мереж району передбачається влаштування 28 водопровідних колодязів, з них пожежними гідрантами – 10 штук та 11 водорозбірних колонок.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання