На Рахівщині зареєстровано 30 неблагополучних сімей

Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей Рахівського райвідділу міліції спільно зі службою у справах дітей Рахівської РДА та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели черговий рейд з метою перевірки неблагополучних сімей.


Представники вказаних організацій відвідали неблагополучні сім’ї, в яких діти опинились в складних життєвих обставинах. На сьогодні в Рахівському районі нараховується 30 неблагополучних сімей, в яких проживає 74 дитини.

Найчастіше батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків щодо виховання дітей через аморальний спосіб життя, пияцтво. Під час спілкування з такими батьками проводиться роз’яснювальна бесіда щодо їх поведінки, виконання своїх обов’язків, неприйнятності вчинення насильства в сім’ї. Також велика увага приділяється дітям з неблагополучних сімей. Представники державних служб надають їм психологічну допомогу, а працівники міліції ведуть роз’яснювальну бесіду виховного характеру, щоб не допустити участь неповнолітніх у протиправній, злочинній діяльності.

За результатами даного рейду було виявлено один факт неналежного виконання батьками своїх прямих обов’язків по вихованню дітей. Працівниками кримінальної міліції у справах дітей було складено адміністративний протокол за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

З метою постійного контролю за даними сім’ями, такі візити проводяться в районі систематично, завдяки чому багато хто з батьків починають виправлятися, інформація Рахівського РВ УМВС. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання