На Рахівщині підприємство оштрафували за незаконну вирубку дерев

Господарський суд Закарпатської області погодився з доводами прокуратури і екоінспекції та задоволив прокурорський позов в інтересах держави щодо стягнення з лісогосподарського підприємства майже півмільйона грн. шкоди, заподіяної лісу незаконною рубкою 90 дерев породи бук та граб в лісових угіддях Рахівщини.

Підставою для звернення з даним позовом стало неналежне виконання підприємством свого обов’язку, визначеного природоохоронним законодавством, щодо охорони лісу від самовільних рубок невідомими особами, що знайшло своє підтвердження у обвинувальному вироку стосовно його працівника.

Практичне відшкодування шкоди, завданої екологічними порушеннями має певну специфіку, що обумовлюється незворотністю їх наслідків.

Пошкодивши чи знищивши лісову рослинність, уже неможливо одразу відновити її природний стан. Втрати при цьому є фактично невідновними, які б матеріальні ресурси не було б залучено. Вирощування дерев, знищених незаконними рубками, вимагає тривалого часу.

Діяльність прокуратури краю на цьому напрямку є однією з пріоритетних, адже ліси – є багатством не лише Закарпаття, а і усієї України, наших майбутніх поколінь, а тому перебувають під особливою охороною держави, зокрема, органів прокуратури, - пише прес-служба прокуратури Закарпатської області 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання