На Луганщині знайшли нафту

На Луганщині знайшли нафту

Під час буріння свердловини у Луганській області знайшли поклади нафти.

Міжнародна нафтовидобувна компанія Serinus Energy (SE) з активами в Україні під час буріння чергової свердловини на родовищі «Північно-Макіївське» в Луганській області вперше знайшла поклади нафти, – передає УНІАН.

Згідно з повідомленням компанії, буріння свердловини, яка стала третьою на цьому родовищі, тривало 54 дні, а її глибина досягла 2,426 метрів.

"Вперше в Україні компанія одержала позитивний тест на наявність нафти. Під час тестів одержано 0,5 кубометрів нафти щільності 37 за методикою оцінки API (American Petroleum Institute)", - відзначено у повідомленні.

SE назвала "ймовірним", що виявлені запаси вуглеводнів на цій свердловині будуть достатніми для їх комерційного видобутку, відзначивши, що остаточно про це можна буде сказати після проведення додаткового аналізу.

Kulczyk Oil Ventures, яка у червні об'єдналася з компанією Winstar Resources Ltd і змінила назву на Serinus Energy, почала бурити третю свердловину на родовищі "Північно-Макіївське" на початку червня. Компанія прогнозувала, що роботи триватимуть близько 35 днів.

 Serinus Energy, яка працює в Україні через фірму "Куб-Газ", володіє ліцензією на розробку "Північно-Макіївського" родовища до січня 2017 року.

 У активах компанії в Україні також є ще 4 газоконденсатні ділянки, зосереджені у Дніпровсько-Донецькому басейні: Ольгівське, Макіївське, Крутогірське і Вергунське родовища.

Loading...
Зображення користувача Гість.

Процесс пошел... Теперь попросят денег на промышленную разработку и потом окажется, что добывать то и нечего... Главное выбить финансы...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання