Новини

На BEREG FEST 2012 звезуть вино з усієї Берегівщини

До Берегова 30 вересня звезуть виноград з усього району. Тут на 49-муміжнародному фестивалі «Дружба без кордонів» BEREG FEST 2012 виноград у діжках чавитимуть босоніж незаймані дівчата. Така традиція – не нова, а випробувана роками. У 20122 до дівчат приєдналася і відома українська співачка Руслана.

 

З почавлено 2011 винограду зробили вино, яке отримало назву «Диків танці». Щоправда пляшок виявилося небагато. Цього року винного амтерілау буде значно більше. Відтак наступного планується ціла серія вина, що налічуватиме від 1000 пляшок. «Виноградна» частина свята розпочнеться з 1-2 дні до головного дня: винороби будуть зрізати грона, складати їх, а потів вози везтимуть виноград до центрального місця святкування.  Вперше звезти виноград з усієї Берегівщини -  нова ідея організаторів BEREG FEST.

«Щодо самого вина, яке потрапить у діжки, то якщо у минулі роки ми брали виноград якнайближче до локації, то в цьому році змінили цей підхід. Збиратимемо винний матеріал від усіх виноробів Берегівщини», - зазначивВолодимир Гвоздьо, координатор оргкомітету фестивалю, керівник студії «ARTREK».

Більше читайте у розділі «Культурний момент».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.