Мукачівка позбулася золотих прикрас через крадіїв

Мукачівка позбулася золотих прикрас через крадіїв

«Злочинець проник в квартиру, поцупив коштовності, заощадження, дорогу техніку…», – нерідко такі заголовки доводиться бачити в пресі. Та мало хто задумується, що, на жаль, подібна ситуація може статися з кожним.


Пані Надія, жителька Мукачева, теж ніколи не думала, що злочинці спокусяться на її майно. Та сталося не так, як гадалося, - пише Управління поліції охорони в Закарпатській області. 

- Як завжди, ми з чоловіком зранку прокинулись, поснідали й зібрались на роботу. Нічого не віщувало біди. Вже о пів на дев’яту нас не було вдома. Та близько 10 години нам зателефонували сусіди з приголомшливою новиною – вас грабують.

Пані Надія розповідає, - не гаючи часу, ми поїхали додому, але вже було пізно… Злочинці встигли винести з квартири всі золоті прикраси та «накивати п’ятами».

Сьогодні жінка прийшла до Управління поліції охорони в Закарпатській області. Хоче взяти під охорону своє помешкання, адже надійні двері від прикрої події її не вберегли. Як не прикро, але такі випадки сьогодні в краї непоодинокі.

- На жаль, такий вид злочину як квартирні крадіжки, грабежі не припиняють мати місце. Жителі нерідко надіються на випадок, відтак залишають своє помешкання абсолютно незахищеним. А вже з результатом халатності громадян доводиться працювати правоохоронцям, - розповідає заступник начальника Управління поліції охорони в Закарпатській області Сергій Лисенко.

Прикрий випадок уже навчив мукачівку поставитись більш обачно до захисту своєї домівки, а тим часом заступник начальника УПО в Закарпатті закликає й інших громадян подбати про свою безпеку та безпеку свого помешкання.

- Звичайно, боротьба зі злочинністю – це робота поліції, але, напевно, ніхто не хоче мати в пам’яті такі сюрпризи життя, як незаконне проникнення в оселю. Ми рекомендуємо заздалегідь подбати про своє майно, - радить Сергій Лисенко. - Окрім надійного захисту, а це обладнання вашого помешкання сигналізацією від поліції охорони, наголошую – не залишайте відчиненими вікна, кватирки, двері. Не забувайте про безпеку навіть на лічені хвилини!

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання