Молодь Мукачівської православної єпархії відвідала Словаччину

Молодь Мукачівської православної єпархії відвідала Словаччину

З дводенною поїздкою учасники Ужгородського молодіжного братства на честь преп. Олексія Карпаторуського побували у Словаччині. Ще з минулого року між Братством православної молоді Словаччини та молоддю Мукачівської православної єпархії було підписано Договір про співпрацю.  

З дбайливою турботою та гостинністю ужгородську православну молодь зустрів та прийняв духівник словацької молоді протоієрей Іоанн Білоруський. У перший день подорожі, молоді люди побували у Пряшові, де відвідали Єпархіальне управління, богословський факультет та семінарію Пряшівського університету, Пряшівський офіс Братства православної молоді Словаччини та мали можливість поспілкуватися з багатьма священнослужителями. Відтак молодь вирушила на екскурсію до м. Кошице, де під час прогулянки ознайомилися з архітектурними та історичним пам’ятками, а також взяли участь у вечірньому богослужінні православного храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці. Увечері ж повернувшись до Пряшова, на молодь чекала екскурсія вечірнім містом. Ночували молоді люди у семінарії Пряшівського університету.

Наступного дня подорожувальники вирушили до Високих Татр. Дорогою туди заодно побували у м. Левоча, де відвідали храм на честь рівноапостольних Кирила і Мефодія та поспілкувались з настоятелем. Дорогою до гір усі розглядали та насолоджувались красою природи, старовинних замків та гостроверхих засніжених Татр. Неймовірна краса на кожному кроці спонукала підніматись усе вище і вище, незважаючи на подекуди важку дорогу угору, і група таки дійшла до 25-метрового водоспаду Скок.    

Протоієрей Іоанн Білоруський, котрий супроводжував молодь упродовж двох днів каже, що кожна поїздка має дуже велике значення: «Від кожної поїздки людина може чомусь навчитись: може бачити життя та звичаї інших людей, їхній менталітет, життя Церкви. Ми сьогодні мали таку зустріч, подорож, щоби ми могли побачити і наші єпархію, храми, семінарію, і нашу молитву, а також побачити красу Словаччини».

Задоволені учасники поїздки висловлюють щиру вдячність словацьким священикам за насичену програму та надзвичайно теплий прийом!

Ольга Палош, для Zaholovok.com.ua     

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...