Новини

Макбук, велосипед і путівка в Єгипет: ужгородців закликають прийти на вибори

Жителів Ужгорода закликають прийти на вибори міського голови у неділю, 22 листопада. У соцмережах вже є щонайменше три розіграші цінних подарунків для тих, хто прийде на виборчі дільниці та зробить на її фоні своє фото.


Федір Шандор на своїй сторінці у соцмережі розігрує серед ужгородців, які прийдуть на вибори, велосипед. АЗС «Елерон» та Роберт Горват обіцяють тим, хто прийде на дільниці, розіграти серед учасників акції одну тонну угорського палива або путівку в Єгипет на двох. Мирослав Качур  (в образі відомого персонажа Ласло Гейзовича) розіграє Макбук.

Умови всі трьох розіграшів подарунків дуже схожі: підписатися на відповідну сторінку, лайкнути пост, написати коментар, зробити репост і в день виборів опублікувати на своїй сторінці фото з дільниці та підписати його з відповідним хештегом.

Варто зазначити, що в оголошеннях розіграшів немає закликів голосувати за певного кандидата. Також в умовах конкурсів зазначено, що не можна робити фото з бюлетенем та фотографуватись у кабінці для голосування.

Громадянська мережа ОПОРА, реагуючи на інформацію про конкурс від Федора Шандора,  заявила, що «в таких діях можна вбачати ознаки прихованої агітації та порушення стандартів». На інформацію про інші подібні розіграші в ОПОРІ поки не відреагували.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.