Лісівники Міжгірщини готуються до пожежонебезпечного періоду

Директор Міжгірського держлісгоспу Іван Барна разом із колективом провів нараду з питань відтворення лісів і підготовки до пожежонебезпечного періоду 2018 року.
У лісах Міжгірського лісового господарства планується створити цього року лісу на площі понад 270 гектарів. На місцях суцільних зрубів 2017 року будуть створені нові лісові культури з ялиці, бука, ялини, смереки, модрини, дуба, клена-явора у Лопушанському, В.Бистрянському, Майданському, Запереділянському, Вучківському та Ізківському лісництвах.Окрім заліснення площ, де раніше була заготовлена деревина, лісівники значку увагу приділяють природному поновленню у Лопушанському, В.Бистрянському, Майданському та Міжгірському лісництвах.
З настанням пожежонебезпечного періоду в засобах масової інформації та через спілкування планується посилити профілактичну інформаційно-роз'яснювальну роботу державної лісової охорони серед населення. На нараді обговорили лісомасивах ДП "Міжгірське ЛГ" створення нових мінералізованих смуг, проведення догляду за новими та старими мінералізованими смугами, а також продовжувження роботи з перекриття позапланових доріг. Затвердили на нараді й типовий мобілізаційно-оперативний план, - повідомляє прес-служба ЗОУЛМГ.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...