Конкурсантка «Міс Ужгород -2013» хоче взятися за ремонт доріг

Конкурсантка «Міс Ужгород -2013» хоче взятися за ремонт доріг

У свої 23  Анастасія Малош має вже свій невеличкий бізнес, часто  подорожує по світу,   і ні в якому розі не хоче  зупинятися на досягнутому.  Що привело дівчину, яка вже майже зовсім реалізувала себе в житті до участі в конкурсі краси? Про це вона розповіла в інтерв’ю для сайту Zaholovok.com.ua.

—        Анастасіє, від інших учасниць ти відрізняєшся тим,  що закінчила університет, та вже самостійно займаєшся бізнесом.  Що підштовхнуло тебе взяти участь в «Міс Ужгород»?

—        Мене завжди цікавила сцена . Колись, я  навіть мріла бути телеведучою (усміхається, -авт). У дитинстві я тривалий час ходила на акторське мистецтво, брала участь в невеличкий спектаклях. Зараз мені  захотілося якихось змін та нових вражень. «Міс Ужгород» — це хороша можливість познайомитися з цікавими людьми та навчитися чогось  нового. Також цікаво відчути на собі, як відбуваються подібні конкурси.

—        Як відбувається підготовка?

—         Усе дуже класно! Чого тільки варта божевільна фото сесії на снігу. Уяви собі: мінусова температура, лежить сніг, а у нас надворі фото сесія у вечірніх сукнях.

—       Якщо ти виграєш «Міс Ужгород», що зробиш у першу чергу?

—        Відремонтую дороги. Я б  дійсно  хотіла щось зробити для покращення стану доріг в нашому місті. Проте,   розумію, що від мене в даній ситуації мало що залежить. Я  сама часто їжджу за кермом, тому чудово розумію водіїв, що жаліються стан доріг. І, на жаль, така ситуація не тільки в нашому місті, а й  по всій Україні. З цим дійсно потрібно щось робити.

—       Крім бажання перемогти, які в тебе очікування від міс?

—        В першу чергу приємні враження. Сподіваюсь, що  приємно буде згадати, як це все відбувалось. А також досвід, та можливість спробувати себе в новій ролі. Якщо у людини є який шанс, то його завжди потрібно використовувати не вагаючись. Ніколи не треба сидіти на місці, завжди потрібно до чогось прагнути.

—       Анастасіє, а  як щодо конкуренції між учасницями?

—         Мені, здається, що всі дівчата дуже дружелюбні. Але, якщо чесно, то в мене не дуже було й часу,  для того щоб поспілкуватися з усіма  учасницями.  Тому, що як правило, на репетиціях всі зайняті своїми справами.

—       Як тобі вдається всюди встигати? Спілкуючись з тобою дійсно виникає враження, що ти дуже зайнята дівчина.

—         По-перше, я намагаюся раціонально використовувати свій час. По-друге, це - бажання.  Мені здається, якщо в людини є бажання, то вона може стигнути зробити те, що хоче. Я така дівчина, яка  може одного дня займатися сотнею різних справ. І коли в мене щось не виходить, то сама себе картаю за це.   Може я занадто багато на себе беру, але мені здається, що це правильно.  Ще поки ми молоді, нам здається, що попереду в нас купа часу та  можливостей.  Однак, після 20, час неймовірно швидко летить. Тому, я вважаю, що необхідно якнайшвидше себе реалізувати в житті.  Навіть, якщо ваші зусилля не приносять очікуваних результатів, не треба засмучуватися. У будь-якому разі, ви здобудете досвід. А його, як відомо, не купиш ні за які гроші.  Ми маємо розуміти, що все те, що ми маємо — результат нашої роботи над собою. Зрозуміло, що є ще таке поняття, як доля, і не все залежить тільки від нас, але тим не менш, потрібно завжди прагнути більшого.

—       В чому секрет твоєї краси?

—        В мене хороші гени, дякую своїм батькам. Але, якщо чесно, то я не вважаю себе занадто красивою. Кожна дівчина гарна по-своєму, головне, зрозуміти свою особливість і вміти підкреслювати її.

—       Та усе ж таки, її необхідно підтримувати.

—        Якщо чесно, то я навіть не маю зараз часу, щоб відвідувати спортзал. Але два рази в тиждень, обов’язково займаюся  східними танцями в «Падіюні». В мене хороший керівник -  Яна Русин, вона професіонал у своїй справі.

—       То на конкурсі талантів, я так гадаю ти будеш танцювати східні танці?

—        Так, звичайно.

—       Анастасіє, дякую тобі за цікаву  розмову. Успіхів!

—        Я гарно дякую тобі! 

Оксана Нірода, спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...
Зображення користувача ой).

ага) за хорошими враженнями) тіко так)))

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання