Новини

Ідеальний кандидат: яким його бачать закарпатці

Усі, хто балотуються, намагаються якнайкраще відповідати тому образу, який у думках виборця є гідним статусу народного депутата. Але чого хочуть люди? Хто, на їхню думку, є найбільш «придатним» для законотворчої роботи у парламенті? Очевидно, кандидати для себе проводили певні дослідження, щоб знати, як поводитись, що обіцяти, чим здобути симпатії.

Бюро «Аналітик – Контент»  вирішив самостійно з’ясувати, якими рисами наділяють закарпатці ідеального кандидата. Для цього ми провели кілька фокус-груп, учасниками яких стали люди різних професій та соціальних прошарків, представники найрізноманітніших суспільних груп. Серед них – політологи, соціологи, поети, студенти, навіть школярі (вони не голосують, але й їхні інтереси представлятимуть нардепи), представники творчих професій, безробітні, люди літнього віку, молоді мами, мешканці села, журналісти, чиновники, бізнесмени, фермери, спостерігачі, ветерани, інтелігенція, заробітчани.

Ось яка картина вийшла

 

Ось окремі цитати наших респондентів:

«Ідеальний кандидат - насамперед, людина, яка дбатиме про добробут нації та її громадян завжди, а не лише під час передвиборчих агітацій».

«В принципі може бути жінка, але…ні, все-таки чоловік, віком від 35 років».

«Ідеального політика бути в принципі, як на мене, не може - надто вже суперечлива професія».

«Має бути власником чималого рахунку в банку, адже інакше вся його політична діяльність знову ж таки перетвориться на дерибан державного майна (хоч і в цьому разі  гарантії жодної)». 

«Жінка 45-ти років, прагматична, з вищою освітою та досвідом».

«Нема різниці чи чоловік, чи жінка, порядний, розумний, посидючий, щоб мав бажання детально читати законопроекти перед їх прийняттям».

«Головне, щоб ця людина не була бізнесменом, а наприклад, науковцем чи економістом.

Чесний, порядний, має думати за країну, а не за свій бізнес».

«Як я!»

«Толерантний, харизматичний (привабливий)».

«Важливі компетентність, результативність, сучасне відчуття часу. Щоб був націлений на результат, ефективність (швидко і якісно працював) та інноваційний (володів новими технологіями, що допомагають випереджувати час)».

«Головне, що зробив для Закарпаття (України), щоб йому не соромно було вийти на вулицю, боячись, що йому плюнуть у лице».

«Щоб робив щось, а не лише говорив».

 Інфографіка Лесі Поліхи

 Бюро "Аналітик-Контент"

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.