Голова Закарпатської ОДА перевірив, чи достатньо снігу для лижників

Голова Закарпатської ОДА перевірив, чи достатньо снігу для лижників

Олександр Ледида, голова Закарпатської ОДА, випробував якість гірськолижного спуску гори Красія, що у березнянському селі Кострино. Спільно з губернатором оцінювали спуск Великоберезнянського району Роман Рогач та голова райради Василь Канюк, - повідомили у прес-центрі Закарпатської ОДА.

 

«Я катався у багатьох країнах Європи, тож маю з чим порівняти. Можливо Закарпаття й не має висот у три тисячі метрів, не має льодовиків, але за розвитком інфраструктури починає наздоганяти європейські курорти. Порівняно з тою ж Словаччиною, тут, на Красії, деякі речі, пов’язані з комфортом лижників, навіть кращі. А ціни в нас нижчі у рази»,-- хвалить своє губернатор.  

 

Олександр Ледида на лижах стоїть ще з 14 років. Як справжній поціновувач зимового відпочинку випробував уже чи не кожну закарпатську лижну трасу. Каже, сьогодні гора Красія отримала друге життя.

Загальна довжина траси майже 3,7 км, що робить закарпатську Красію горою з найдовшим лижним спуском в Україні.

 

За словами, адміністратора та керуючого гірськолижним комплексом «Красія» Георгя Кліментовського, тутешні траси придатні і для катання туристів, і для змагань міжнародного класу. У верхній частині гори, на яку можна піднятися за допомогою чотиримісного крісельного витягу, знаходиться близько 8 трас, які щодня готують для любителів зимового спорту. Катання – на будь-який смак – є пологі спуски, є екстремальні. «Також ми ще єдина в Україні база, в якій штучний сніг встановлений і піднятий на висоту 600 метрів (по перепаду), а протяжність штучного засніжування – 3,5 кілометри. Якщо навіть порівняти з «Буковеллю», то там перепади штучні всього 250 метрів, найдовша траса – 1600 метрів. Ще одна відмінність – ціни у нас удвічі менші за ті, які встановлені на Буковелі. День катання – 180 гривень», - зауважує Георгій Кліментовський.

 

Гірськолижний курорт тут, на Красії, почали активно розбудовувати ще у 2005-му. Сьогодні гірськолижні витяги ТОВ «Вішка» орендує столична фірма. Щороку інфраструктуру курорту активно розбудовують. До початку сезону 2011-2012 років біля підніжжя підйомників з’явились нові будівлі з прокатом лижного спорядження, ресторан з двома терасами. Аби лижники могли відпочити та зігрітись під час катання, на пересадці між канатними дорогами збудували міні-готель та ресторан. А вже до кінця цього тижня планують запустити окремий витяг для обслуговування гірськолижної школи. Цьогоріч лижників-новачків на Красії навчають 14 професійних інструкторів.

 

Цього року тут проведуть чемпіонат України зі сноубордингу.  Вони стануть першими міжнародними змаганнями, проведеними на Красії у 2012-му.

 

Зображення користувача Гість.

18 серпня 2012р. охорона ТзОВ "Захар Беркут" продовжує перекривати комунальну дорогу в с.Волосянка для проїзду мешканцям та туристам в район гори Високий Верх.

Зображення користувача Гість.

Селяни Волосянки воюють з турбазою через незаконний КП на дорозі Охорона ТзОВ «Захар Беркут» продовжує перекривати комунальну дорогу місцевого значення, яка використовується мешканцями села Волосянка Сколівського району для підїзду до своїх земельних ділянок та житлових будинків. Про це «Львівському» порталу повідомили місцеві мешканці. http://www.auto.portal.lviv.ua/news/2012/04/06/153950.html

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання